Esports deneyim platformunu desteklemeye başlıyor Super League Gaming, küresel teknoloji şirketi OnePlus ile bir ortaklık yaptığını açıkladı. Çinli akıllı telefon üreticisi, PUBG Mobil Kuzey Amerika Süper Ligi 2019 - 2020 Sezonu için resmi akıllı telefon sponsoru olacak.

OnePlus ile Süper Lig ortakları
Hand Super League, PUBG MOBILE'in ABD'deki mobil oyunculara deneyimlerini yaşatmaktan büyük heyecan duyuyor, Ann, Super League'in CEO'su Ann Hand dedi Sosyal oyun gecelerimiz, olumlu ve kapsayıcı bir oyuna olan ortak taahhüdümüzü yansıtırken, City Champs, 2019-2020 Sezonu boyunca canlı bir rekabet ortamı sağlayacak ve her büyük pazarda en iyi PUBG MOBILE oyuncularına yer verecek. ”

Aralık 2019'dan başlayarak, sezonun PUBG Mobil Kuzey Amerika Süper Ligi, yerel, sosyal oyun etkinliği geceleri ve üç aylık bir Champs City Champs etkinliği ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri'nin 16 büyük şehrinde düzenlenecek. City Champs'in rekabetçi imtiyazı, memleketleri adına oynayan oyuncuları görecek. Her bölgesel kazanan, ortaklığın bir parçası olarak ücretsiz bir OnePlus telefonu kazanacak. Seçilmiş Süper Lig PUBG Mobile etkinliklerinden oynanacak oyunlar PlayerUnknown’ın Battlegrounds’ında ve şirketin kendi Twitch kanallarında yayınlanacak.

PUBG Mobile Turnuvaları

Yarışmanın yapılacağı on altı şehir arasında Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Houston, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Philadelphia, Phoenix, San Francisco, Seattle, Tampa Körfezi ve Washington DC bulunuyor. İlk etkinlik 11 Aralık'ta belirli Dave & Buster’ın lokasyonlarında gerçekleştirilecek ve herhangi bir topluluk etkinliğine katılma ücreti alınmayacak.


PUBG Mobile’ın başarısı ve geçen ay OnePlus 7T’nin piyasaya sürülmesiyle, her iki şirket için de harika bir ortaklık.


Yorumlar