PUBG Savaş Alanlarına Hafif Uçaklar Ekliyor

PUBG Savaş Alanlarına Hafif Uçaklar Geliyor;

PUBG oyuncuları ilk kez PUBG Labs aracılığıyla mevcut olan Motor Glider ile savaş rotasını gökyüzüne çeviriyor.

Sınırlı bir süre boyunca, PlayerUnknown's Battlegrounds'daki motorlu savaş uçakarı Motor Glider adı verilen kontrol edilebilir bir uçağın tanıtılmasıyla büyük bir heyecan yaratmış durumda.Oyuncu kontrollü araçlar  PUBG'de standart ücretli olsa da ve bir C-130 uçağı oyuncuları her maçın başlangıcında savaş alanına sürüklüyor oyuncuların savaş rotasını ilk kez göklere çıkarabildiğini gösteriyor.

Motor Glider , PUBG resmi sitesinde yapılan bir duyurunun ardından oyun içi çıkışını 19 Aralık'ta yaptı ve 22 Aralık'ta 23:00 PST'de test çalışmasını sonuçlandıracak. Oyuncular uçağa, geliştiricilerin yeni oyun özellikleri ve ayarları tanıttığı ve test çalışmalarından sonra oyuncu geri bildirimlerini topladığı bir alan olan PUBG Labs aracılığıyla erişebilirler. Diğer araçlar gibi, planör haritanın etrafında rastgele yerlerde ortaya çıkar. Bir kez erişildiğinde,Uçak 2 kişiliktir bir pilot ve takım arkadaşı binebiliyor ve düşmanlarınıza karşı uçaktan ateş edebilirsiniz Planör yalnızca Erangel ve Miramar haritasında  mevcuttur .

Hasar almak açısından, sadece planörün motoru imha edilebilir; lastikler hasar göremez ve kanatlar gövdeye göre daha az hasar alır. Böylece oyuncular, ölümleri düştüğünde, motorları devre dışı bırakıldıktan sonra bile bir inişe geçebilecekler.

Yorumlar