Call of Duty: Mobile: Yeni güncelleme Lunar Festival Etkinliğini getiriyor

Call of Duty: Mobile: Yeni güncelleme Lunar Festival Etkinliğini getiriyor!

Call of Duty Mobile out için yeni bir Lunar Festival Etkinliği getiren yeni bir Topluluk güncellemesi var . Bu yeni etkinlik, 9 Şubat'a kadar gerçekleşen bir giriş etkinliğidir. Bu etkinlik, oyunculara PDW-57 - Ay Yeni Yılı silah varyantını ve diğer birçok temalı öğeyi ele alma şansı veriyor. Oyuncular tüm bu ekipmanı kapmak için etkinlik boyunca her gün giriş yapmalıdır.

Bunun yanı sıra, “Ay Yeni Yılı için benzersiz bir beraberlikle geri döndük ve bu sefer Seraph'ın (Black Ops 3 & 4'ten) Freak Show operatör Skin ve bir marka silahla geri döndük. saldırı tüfeği HBRa3 - Ejderha Dansı. Her zaman olduğu gibi, çekilişte çok sayıda nadir temalı ürün var ve XP kartları veya görünürde kredi yok. ”

Ay Festivali Festivali'nin bir parçası olan bir Yarışmalar ve Koleksiyon etkinliği de var. Bu, oyuncuların normal gibi etkinlik zorluklarını tamamlayabilecekleri bir koleksiyon etkinliğidir ve seçim yapmak için üç farklı türü olacaktır, ancak bu kez her tamamlamada oyuncular Yeni Ay temalı öğeler kazanmak için ticaret yapabilecekleri koleksiyon öğesi olacaktır.

Bunların yanı sıra Bağlama Sırası düzeltmesini ve Call of Duty Hesabı Parolası veya Oturum Açma Sorunlarını içeren diğer hata düzeltmeleri de vardır. Geliştiriciler de AK47 geri tepmesinde değişiklikler yaptı. Geliştiriciler memlere baktı ve Outrider - Arctic kaplamasını güncellemek istediklerini söyledi. Geliştiriciler hileler ve yasaklar hakkında da tek kelime ettiler. “Hile, harita dışı hatalar veya Call of Duty: Mobile Security & Enforcement'ı ihlal eden herhangi bir şey için her zaman göz kulak oluyoruz. Lütfen bu oyuncuları oyun içinde bildirmeye devam edin veya doğrudan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.