OnePlus 8 Pro için kablosuz şarj sonunda onaylandı!

OnePlus 8 Pro için kablosuz şarj sonunda onaylandı!

24 Ocak 2020'de OnePlus sonunda QI indüksiyon şarjını akıllı telefonlarına entegre etmeye yetkili şirketler grubu olan WPC'ye (Kablosuz Güç Konsorsiyumu) ​​katıldı. Geçmişte WPC'ye katılan şirketler arasında Apple, Xiaomi, Samsung ve hatta Huawei gibi markalar var.

WPC üyeleri arasında da Oppo var . Çinli otomobil üreticisi konsorsiyuma Ocak 2019'da katıldı. Firma, OnePlus'ın ana şirketi olan BBK Electronics'in bir parçasıdır. WPC sitesinde, OnePlus konsorsiyumun "tam üyesi" olarak listelenir . Firma bu nedenle QI ücretlendirmesinin benimsenmesine tam olarak katılacaktır. Bu koşullar altında , markanın kablosuz şarjı bir sonraki akıllı telefonlarından OnePlus 8'e entegre etmesini bekliyoruz .

Şimdiye kadar, OnePlus kablosuz şarjı cihazlarına asla entegre etmek istemedi . Çin markasına göre, teknoloji henüz yeterince gelişmemiş ve Warp Charge hızlı şarjı kadar verimli değil. OnePlus'a göre kablosuz şarj hala "çok yavaş" . 2018'in sonunda, şirketin CEO'su Pete Lau, OnePlus'ın "kablosuz şarj teknolojisini test etmeye devam ettiğini" garanti etti .

OnePlus 8 Pro için kablosuz şarj?

Sızıntı yapan Max J.'den bir tweet, birkaç hafta önce OnePlus'a kablosuz şarjın gelişinden bahsetti Ancak indüksiyon şarjının akıllı telefonun Pro sürümü için ayrılması gerektiğine inanıyor . Bu nedenle standart OnePlus 8 ve OnePlus 8 Lite , kablolu şarjla içerik olmalıdır. Bu konuda size en kısa zamanda daha fazla bilgi veriyoruz. Bu yıl OnePlus'tan ne bekliyorsunuz? Kablosuz şarjın gerekli olduğunu düşünüyor musunuz? Yorumlarda görüşlerinizi bekliyoruz.

Post a Comment