PUBG Mobile 0.17.0 beta güncellemesi: Ölüm kamerası, Renk Körü modu, Aşırı soğuk ve daha fazlası

PUBG Mobile 0.17.0 beta güncellemesi: Ölüm kamerası, Renk Körü modu, Aşırı soğuk ve daha fazlası!

Tencent Games kısa süre önce 0.16.5 güncellemesiyle PUBG Mobile sezon 11'i başlattı. İnsanlar hala yeni güncellemeyi anlamaya çalışırken, şirket zaten bir sonraki güncelleme üzerinde çalışmaya başladı. PUBG Mobile 0.17.0 beta güncellemesini yayınladı ve kısa süre içinde kararlı güncellemeye gelecek bazı özellikleri sergiliyor.

Popüler YouTuber, Bay Ghost Gaming, beta güncellemesinin yeni özelliklerini gösteren bir video yükledi. Beta güncelleme videosunda sergilenen her şey Aşağıda Videodır.


Ölüm Kamerası

PUBG Mobile'da, bir oyuncu öldüğünde, sadece takım arkadaşlarının oyununu izleyebilir. Öldürülmesinin arkasındaki sır kaldı. Ancak, PUBG PC ve konsol versiyonları, kullanıcının düşmanın onları nasıl öldürdüğünü görmek için bir seçenek aldığı bir ölüm kamerası özelliğine sahiptir. Yaklaşan 0.17.0 güncellemesiyle, özellik oyunun mobil sürümüne de geliyor.

Renk Körü modu

PUBG Mobile, oyunun kitlelere yayılmasına yardımcı olabilecek güncellemeler getirmeye devam ediyor. PUBG Mobile Lite ile şirket, daha ucuz akıllı telefonlarla kitleyi hedefleyebildi. Şimdi, yaklaşan Renk Körlüğü Modu ile şirket, renk görme eksikliği teşhisi konan oyunculara yardımcı olacak. Şirket, bu özelliği ilk kez PMCO 2019 Fall Split Global Finalleri'nde açıkladı ve sonunda 0.17.0 beta güncellemesiyle kullanıma sunuldu.

Aşırı Soğuk modu

PUBG Mobile bir battle royale oyunundan daha fazlası haline geliyor. Yaklaşan güncellemeyle, şirket daha fazla bir hayatta kalma modu gibi olacak aşırı soğuk modunu ekliyor. Burada, oyunculara aşırı soğuk hava koşulları nedeniyle meydan okuyacak ve bir ateş başlatmak için ormanda arama yaparak hayatta kalmaları gerekecek.

Yukarıda belirtilen özelliklerin yanı sıra, oyun kararlı bir sunum başlamadan önce daha fazla ekleme yapabilir. Oyunun beta sürümünü test etmek için PUBG Mobile beta programının bir parçası olmanız gerekir .

Yorumlar