Counter-Strike's Dust 2, Fortnite'da Yeniden Canlandı!

Counter-Strike's Dust 2, Fortnite'da Yeniden Canlandı!

Taktik atıcı Counter-Strike: Global Offensive'nin en popüler haritalarından biri Fortnite'ın yaratıcı moduna geliyor.

Fortnite için özel içerik tasarlamaya odaklanan dijital pazarlama markası Team Evolve, 15 Şubat'tan itibaren bir Dust 2 oyun moduna sahip olacak.

İkonik harita Dust 2, 20 yıl önce oluşturuldu ve orijinal Counter-Strike ile piyasaya sürüldü.

Dust 2, Aralık ayında tanıtılan Battle Lab özelliği ile Fortnite'a geliyor. Battle Lab, aslında Creative'de yapılan özel haritalara Fortnite Battle Royale modunu açtı. Harita oyuna dahil edildikten kısa bir süre sonra Team Evolve'un Twitter'ı aracılığıyla bulabileceğiniz bir kod almalısınız .

15'e kadar arkadaşınızla bir Battle Lab oluşturma oynayabilir veya herkese açık eşleştirmede bulmayı umabilirsiniz.

CS: GO türü bir deneyim için Arama ve Yok Et oynayabilirsiniz. Ayrıca Team Deathmatch, All-For-All Deathmatch ve Gun Game gibi modlar da oynanabilir.

Çöl kartalı tabancaları da dahil edilecek, ancak Fortnite'ın mevcut kodları nedeniyle duvara vurmak mümkün değil.

İşte haritadaki oyunun gizlice bir bakış:


Haritanın yeniden tasarlanması arasında çok benzerlikler var:

Geliştirici, CS: GO sürümünde açıkça görülebilen Arapça işaretleri kopyalamadı ve her iki sitede de büyük “A” ve “B” gösterimleri eksik. Kasalar hem A hem de B sahalarında aynı yerde bulunur, beyaz araba hala B Sitesinde duruyor ve tüm palmiye ağaçları hala A sahasının arkasında duruyor.

Bunlar, teröristlerle terörle mücadele eden teröristlerin ve CS: GO'daki silahları kullanma becerisinin tümüyle CS: GO'nun standart ekip kurulumundan uzaklaştı.

Fortnite'ın oyun tarzı çok uzak, dört sınıf ve bir takımın savunmasını güçlendirmek veya düşmanları debuffing gibi farklı avantajlar mevcut.Yorumlar