Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Fortnite'da nasıl iyi olabilirsiniz, ancak tamamen mobil cihazlarda oynarken farklı bir hikaye ve fortnite taktiklerinizi baya bi geliştirmeniz gerekiyor İşte size Bu 10 İpucu sayesinde fortnite nasıl pro olunur onu göstermeye çalışacağız

Adil olmak gerekirse, atış oyunları genel olarak en iyi PC'lerde oynanır çünkü fare ve klavyeler FPS oyunları için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Birçok oyuncu Fortnite oynamakta iyidir, ancak mobil cihazlar söz konusu olduğunda buna alışmakta zorlanırlar.

Bunun nedeni, telefonların, bilgisayarların aksine, FPS oyunları için uygun olmamasıdır. Sadece nişan alıp çevirmek özellikle ilk kez mobil oyuncular için bir angarya gibi geliyor. Peki profesyoneller nasıl Fortnite Mobile'da bir bilgisayarda oynuyor gibi görünüyorlar?

Açıkçası, yetenekleri için profesyonel olarak adlandırılırlar. Ancak bu oyuncuların oyunda becerilerini bir kenara bırakmak için kullandıkları şaşırtıcı yollar var. Ayrıca Fortnite mobil acemi ipuçları hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur.

Victory Royale dansı yapmaya hazırsanız ve fortnite 1. olma taktikleri, Fortnite Mobile'da nasıl daha iyi olacağınıza dair en iyi 10 ipucu.

10. Oyun alanında uygulama

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Eski zamanlarda oyun oynamak çok güzeldi. Artık sıradan oyunlar bile bir turnuva gibi hissedebilir.

Çünkü bugün her zamankinden daha fazla oyuncu var ve Fortnite gibi oyunlarda, kelimenin tam anlamıyla bir hayatta kalma savaşı. fortnite nasıl güzel oynanır diye düşünebilirsiniz

Yani, zirveye çıkmanın en iyi yolu cehennem gibi pratik yapmaktır. Pratik, kas hafızanızı oluşturur, sizi oyun mekaniğine alıştırır ve sonuçta sizi daha iyi hale getirir. Yine de bu seviyeye ulaşmak için sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını analiz etmeniz gerekir.  

9. Kontrollerinizi özelleştirin 

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Fortnite Mobile, oyuncuların Kontrolleri daha iyi oyun deneyimi için özelleştirmelerini sağlar. Kurulumları deneyerek ve tarzınıza uygun olanı seçerek bundan yararlanın.

Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için fortnite en iyi tuş ayarları Mobile hakkındaki kılavuzumuzu okuyun. Burada, mobil cihazlarda farklı oyun stillerini ve Püf noktaları ve zafer sağlamak için en uygun ayarları listeledik.

8. Nadir öğelere Dikkat!

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Her oyunun başında gördüğünüz her öğeyi yağmalamak sağduyulu olsa da, daha fazlası var.

Fortnite'da farklı ürün sınıflandırmaları vardır. Bunu bilmek önemlidir: 

  • Gri (Ortak)
  • Yeşil (Yaygın olmayan)
  • Mavi (Nadir)
  • Mor (Destansı)
  • Sarı (Efsanevi)
Daha nadir, daha iyi olduğunu söylemeye gerek yok. Bu yüzden, ilerlerken nadir bulunan öğelere dikkat edin. Buna yardımcı olmak için, işleri çok daha kolaylaştıracak 'otomatik alma' özelliğini açın.

7. Dokunma hassasiyetlerinizi ayarlayın

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Dokunmatik hassasiyet ayarları ilk bakışta önemsiz görünebilir, sorunsuz bir mobil oyun deneyiminin anahtarıdır. fortnite aim geliştirmeniz gerekmektedir.

Bir oyuna başlamadan önce veya antrenman oyunları sırasında, varsayılan hassasiyetleri yukarıdaki görüntüyle değiştirin. Tercihinize ve cihazınıza uyacak şekilde biraz daha ayarlayabilirsiniz. Hassasiyet ne kadar yüksek olursa, ekranınızı o kadar hızlı döndürebileceğinizi ancak nişan almanın daha zor olacağını unutmayın. Yani, anahtar aradaki dengeyi bulmak.

6. Her 2 dakikada bir haritaya göz atın

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Oynarken sadece oynamaya odaklanmak zor değil mi? Bu acemi bir hata.

Fortnite gibi oyunlar harita farkındalığına sahip olmanızı gerektirir. Harita farkındalığı, her yere gitmek zorunda kalmadan çevrenizde neler olduğunu bildiğiniz anlamına gelir. Haritanız en iyi arkadaşınız olmalı.

İşleri kolaylaştırmak için, haritanıza her 2 dakikada bir göz atma alışkanlığı edinmeye çalışın. Bunu ne kadar çok yaparsanız, o kadar alışkanlık haline gelir ve sonuçta her zaman çevrenizin bilincinde olursunuz. Kulağa önemsiz geliyor, ancak birçok oyuncu erken elendi çünkü mavi yüzüğün hızla kapandığını fark etmiyorlar.

5. Nüfuslu yerlerde arazi

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Bazıları, tüm ganimeti kendiniz için çok az veya hiç oyuncu olmayan alanlara inmenin en iyisi olduğunu söyleyebilir. Bu doğrudur ama daha iyi olabilmek için bu doğru bir strateji değildir.

Daha iyi yaklaşım, nüfusun yoğun olduğu bölgelere mümkün olduğunca iniş yapmak olacaktır. Ama öldürme şansı bu konuda daha yüksek, değil mi? Evet, ama oynamaya yeni başladığınızda, bu aslında daha faydalıdır.

Bu şekilde, daha fazla rakip daha fazla uygulama anlamına gelir. Daha fazla uygulama, her zaman çatışmadan kaçınanlardan daha hızlı olma potansiyeline sahip olduğunuz anlamına gelir.

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Mobil oyunlarda nişan almak özellikle yeni başlayanlar için inanılmaz derecede zor. Neyse ki, bunun bir çözümü var!

7 numaralı uçta belirtildiği gibi dokunma hassasiyetlerini ayarlamanın yanı sıra, çekim yaparken çömelip toplamanız gerekir. Strafing, rakibinizin temiz bir atış yapmaması için yanlara doğru hareket etmek anlamına gelir. Ardından, çekim yaparken hassasiyetinizi önemli ölçüde artırmak için çömelebilirsiniz.

3. Lama'lara dikkat edin

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Daha önce PC'de Fortnite oynadıysanız, muhtemelen Llamas'ın altın taşlar olduğunu biliyorsunuzdur. Ama değilse, o zaman öğrenmek üzeresiniz.

Lamalar sadece Fortnite'ta dekorasyon için değil, Paskalya yumurtası olarak kabul edilir. Birini bulmak ve öldürmek sana bir ganimet yığını verecektir. Bu eşyalar sadece zafer ve yenilgi arasındaki fark olabilir. Ama birini bulmak yürümek kadar kolay değil. Her oyunun etrafına dağılmış durumdalar. Yani, bunu tek önceliğiniz yapmayın, sadece aklınızda bulundurun.

2. İzleyin ve öğrenin

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

Geliştirmenin en iyi yolu, doğrudan profesyonellerden öğrenmektir. Bunu maçlar izleyerek veya YouTube'da akış veya videolar izleyerek yapabilirsiniz.

Oyunun başlarında elenirseniz, henüz gitmeyin! Maçı izlemeye çalışın ve bir ya da iki şey öğreneceğiniz garanti. Ancak bu oyuna gerçekten yatırım yaptıysanız, en iyi Fornite YouTuber'larını ve yayıncılarını takip etmek en iyisidir, çünkü günlük olarak öğrenebileceğiniz ve taklit edebileceğiniz çok fazla içerik koyarlar.

En popüler profesyonellerden bazıları: Ninja, FaZe TFue ve Daequan'dır.

1. Otomatik nişan alma

Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!

En önemlisi, Fortnit'ta otomatik nişan alma!

Fortnite mobile'da otomatik nişan alma özelliğini açmak ne kadar cazip olursa olsun, bunu yapma. Manuel hedefleme uzun vadede birçok avantaj sağlar. Manuel olarak hedefleyerek, duyularınızı ve hafıza kasınızı pratik ediyorsunuz. Otomatik nişan alma konusundaki hassasiyetinizi her zaman artırmak neredeyse imkansızdır.

Ayrıca, otomatik amacı yok değil % 100 doğruluk sağlar. Çoğu durumda, özellikle uzun mesafeli çatışmalarda, bunlar sadece bir sıkıntıdır.

Sonuç

Bunlar Nasıl Daha İyi Olmak İçin Fortnite Mobile Top 10 İpuçları. 2019'daki bu Fortnite mobil ipuçları, oyunda yeniyseniz ihtiyacınız olan şeydir. Gerisi size kalmış!

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,11,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,160,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,75,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,318,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,943,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!
Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!
Fortnite Mobil için En İyi 10 İpucu Nasıl Pro Olunur!
https://2.bp.blogspot.com/-KJ7LT7akzkM/XlfJRk8SRPI/AAAAAAAAUtM/49dvLQCvHZgBCZ56pvNxqiBF0t4sW14xwCK4BGAYYCw/s640/Fortnite_home-v2_ASPOT_Image-3840x2308-35330d4be45373960682e7ef88da5b4c2d8e790f.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-KJ7LT7akzkM/XlfJRk8SRPI/AAAAAAAAUtM/49dvLQCvHZgBCZ56pvNxqiBF0t4sW14xwCK4BGAYYCw/s72-c/Fortnite_home-v2_ASPOT_Image-3840x2308-35330d4be45373960682e7ef88da5b4c2d8e790f.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/02/fortnite-mobil-icin-en-iyi-10-ipucu.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/02/fortnite-mobil-icin-en-iyi-10-ipucu.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy