Mobil Oyunlar 2020: 'Marvel's Avengers', 'League of Legends: Wild Rift' ve 'Eve Echoes' bu sene gelecek

Mobil oyunlar, hareket halindeki insanlar veya günlük trafikte sıkışıp kalanlar için mükemmel bir eğlence oldukları için giderek daha popüler hale geliyor. “Marvel's Avengers”, “League of Legends: Wild Rift”, “EVE Echoes” ve “Dauntless” gibi heyecan verici gelecek mobil başlıklardan bazıları.

'Marvel'in Avengers'ı

“Marvel's Avengers” çıkış tarihi bu yılın başlarında geldiğinde PS4, Xbox One, Steam ve Google Stadia'da mevcut olacak. Bu, mobil cihazlarda ancak yalnızca belirli akıllı telefonlarda çalınabileceği anlamına gelir.

Süper kahraman serisinin hayranları, TheUpComing.com'a göre Pixel 3 ve Pixel 3a (3a, 3a XL, 3, 3XL) varsa oyunu oynayabilecekler . Oyun 4 Eylül 2020'de yayınlanacak.

'Efsaneler Ligi: Vahşi Yarık'

“League of Legends: Wild Rift”, strateji video oyunlarının alt türü olan son derece popüler bir çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası (MOBA) oyunu LoL'un mobil uyarlamasıdır. Mobil Mod Oyununa göre , mobil sürüm genellikle 20 dakika veya daha az süren 5 savaşta biraz daha kısa 5 sunacak. Başlık hem Android hem de iOS için mevcut olacak, ancak belirli bir 2020 çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

'Super Meat Boy Forever'

Adından da anlaşılacağı gibi, “Super Meat Boy Forever”, ilginç bir şekilde adlandırılan kız arkadaşı Bandaj Kızını eşit derecede tuhaf bir şekilde kurtarmak için Meat Boy adlı kırmızı, küp şeklindeki karakteri canlandırdığı “Super Meat Boy” un mobil versiyonu olacak. kötü adam Dr. Fetus'u aradı. Hem iOS hem de Android için mevcut olacak ve bu yıl belirli bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

'EVE Yankıları'

Uzay temalı oyunları sevenler için sabırsızlıkla beklenen başlık “EVE Echoes”. İsim tanıdık geliyorsa, muhtemelen PC Gamer'a göre çok popüler çevrimiçi PC oyunu “EVE Online” ın mobil dönüşü .

“EVE Online” dan ayrı bir evrende kurulmasına rağmen, mobil sürüm PC oyunu ile oynanış açısından birçok benzerlik paylaşıyor. Beta sürümü hem Android hem de iOS için zaten yayınlanmışken, tam sürüm 2020 veya 2021'e gelebilir.

'Dauntless'in'

Ejderhalar ve şeytanlarla savaşmak isteyen oyuncular için, “Dauntless” sadece tasarıma uyan mobil oyun olabilir. Geliştirici Phoenix Labs, oynaması ücretsiz aksiyon rol yapma video oyununun mobil bir sürümünü yayınlayacak, ancak Cubix'e göre henüz bir yayınlanma tarihi açıklanmadı .

Post a Comment