Pokemon Kılıcı ve Kalkanı: Yeni bir Efsanevi Pokemon oyuna geliyor

Pokemon Kılıcı ve Kalkanı: Yeni bir Efsanevi Pokemon oyuna geliyor!

Pokemon Company, Twitter'da, Pokemon Sword and Shield'a yeni bir Pokemon geleceğini duyurdu . Oyun 3 aydır piyasada ve Nintendo Switch için ilk orijinal oyun.

Yeni Pokemon'un Efsanevi bir Pokemon olduğu ve önceki oyunlarda veya Kılıç ve Kalkan'da henüz görmediğimiz bir şey değil. Sadece Pokemon'un bir silueti ile alay edildi. Ayaklar için pençeleri ve pençeleri olan kedi benzeri bir Pokemon gibi görünüyor. Düzenli bir boyut, Dynamax veya Gigantamax Pokemon olup olmadığı hala belirsiz.

27 Şubat'ta Pokemon Günü olacak başka duyurular yapılacaktır.Pokemon Company, Kılıç ve Kalkan için sadece çok az eski Pokemon çıkararak biraz tartışma yarattı. Ancak oyun için yeni Genişleme Geçidi'ni duyurduktan sonra , sadece yeni bölgeler ekleyecekler değil, aynı zamanda oyuna yeni Pokemon da ekleyecekler gibi görünüyor.

Nintendo Switch'in çevrimiçi özellikleri sayesinde, Pokemon oyunları için çok oyunculu ve indirilebilir içerik için önemli ölçüde ölçeklendirme yapıldı. Böylece yavaş yavaş yeni ve eski Pokemon ve yeni bölgelerin piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

Yorumlar