PUBG Karakin haritasının artık bir hikayesi ve bir fragmanı var

PUBG'de Karakin adlı yeni harita oldukça popüler hale geldi. PUBG Corp, oyuncuları harita için yeni bir fragmanla ödüllendiriyor. Bu, yeni sezonla birlikte verilen savaş geçişi için ulaşılan topluluk hedefinin bir parçası. Savaş geçişinin, topluluk bu finansal hedefe ulaşmayı başarırsa geliştiricilerin Karakin için fragmanı serbest bırakacakları bir topluluk hedefi vardı. Video, bunun 'Sayı 1' olduğunu söylüyor, bu da bunlardan daha fazlasını bekleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Fragman, Karakin adasının eski bir sakini gibi görünen genç bir kadını gösteriyor. Ve fragman onun tarafından anlatılıyor ve eylemin komik bir stil olduğunu gösteriyor. Alay edilen yeni bir maske de var. Bu maske yakında piyasaya sürülebilir. Yakında geliştiriciler tarafından açıklanması gereken bir şeytan maskesi gibi görünüyor. Fragman, aslında oyuna benzemeyen yoğun bir aksiyon gösteriyor. Ayrıca Karakin haritasının kırılabilir duvarlar ve Yapışkan Bombalar gibi farklı yönlerini de gösteriyor. Fragman, adanın onun için anılarla dolu olduğunu ve düğün gününü nasıl unutabileceğini anlatan anlatıcı ile sona eriyor.
Karakin, geniş açık arazi ve zorlu katılımlar sağlayan kurak, kayalık bir ortama sahip bir harita. Geliştiriciler haritanın küçük, hızlı ve tehlikeli olacağına söz veriyor: Miramar'ın gerginliğini Sanhok'un temposuyla birleştirin. Karakin 64 kişilik bir harita.

Kara Bölge, oyuncuları bir binanın güvenliğinden çıkarmak için tasarlanmıştır. Kasabalar Black Zone ile hasarsız, tamamen düzleştirilebilir ve aradaki her şey olabilir. Siyah bölgenin başladığını gösteren bir siren olacaktır. Alan haritada mor renge döner. Vikendi geçici olarak genel maçlardan çıkarıldı ve yerini Karakin alacak.

Post a Comment