PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi çok yakında Detaylar!

PUBG Mobile 0.17.0 güncellemesi çok yakında Detaylar!

PUBG Mobile 0.17.0 sürümü geçen ay beta moduna geldi ve ana uygulamaya Şubat ayının başlarında ulaşması bekleniyor.

PUBG Mobile son zamanlarda sık sık güncelleme alıyor. Bu güncellemeler, oyuncuların cephaneliğine sadece yeni özellikler ve silahlar getirmekle kalmıyor, aynı zamanda oyuncuları beklenmedik bükülmeler ve dönüşlerle de alıyor. Şimdi, popüler oyun uygulaması oyuna bir dizi yeni ve heyecan verici özellik getirmesi beklenen başka bir güncellemeden kaynaklanıyor.

PUBG Mobile'ın uygulamanın 0.17.0 sürümünü yakında piyasaya sürmesi bekleniyor. Güncelleme geçen ay beta modunda geldi ve ana uygulamaya Şubat ayının başlarında gelmesi bekleniyor. Bay Ghost'un bir raporuna göre, gelecek güncellemenin uzun zamandır beklenen Erangel 2.0 haritasını oyunculara getirmesi bekleniyor.

Erangel 2.0 haritasının eş zamanlı olarak takım arkadaşlarına eşya atma yeteneğinin yanı sıra daha fazla eşya taşıma yeteneği getirmesi bekleniyor. Ek olarak, Erangel 2.0 haritasının oyunun PC sürümüne benzer gizli bir taban içermesi bekleniyor.
Yaklaşan güncellemenin, Call of Duty: Mobile'da bulunanlar gibi sınıfları da PUBG Mobile uygulamasına getirmesi bekleniyor . Ancak, ayrı bir rapor, özelliğin EvoGround altında ayrı bir mod olarak başlatılabileceğini söylüyor.

Yukarıda belirtilen özelliklere ek olarak, PUBG Mobile'ın yaklaşan 0.17.0 versiyonunun, oyuncuların hayatta kalma becerileri için test edileceği Aşırı Soğuk Modunu uygulamaya getirmesi bekleniyor. Oyun ayrıca 12 gauge av tüfeği DBS ile birlikte Renk Körü Modu kazanacaktır.

Yorumlar