PUBG Mobile, Huawei Mate X'te nasıl görünüyor!

PUBG Mobile, Huawei Mate X'te nasıl görünüyor!

Hepimiz düşünüyoruz ve katlanabilir ekran telefonlarından birinde popüler battle royale oyunu PUBG'yi görmek istiyoruz. Ve şimdi PUBG Mobile'ın Huawei Mate X'te oynatıldığı bir videosu var . Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, geçen yıl bu ters katlanır akıllı telefonu ortaya çıkardı. Video Reddit'te paylaşıldı ve oyunu oynayan kişinin ekranın nasıl açıldığını gösteriyor.

Huawei Mate X'in katlanmasını gerçekten yapan şey, oyuncunun aldığı görüşü genişletiyor. Ve şimdi oyuncu oyunu kare biçiminde görüyor. Bu da üstlerindeki görüşün daha fazlasını görebileceği anlamına geliyor. Bunun esas olarak yardımcı olduğu şey, bir oyuncunun bir kentsel alanda yakın mesafeli bir mücadele almasıdır. Birisi önündeki bir binanın penceresinden oyuncuya göz atarsa, bu genişletilmiş ekran kolayca gösterecektir. Ayrıca, oyunun herhangi bir mesaj veya bilgi istemi olmadan genişletilmiş ekrana otomatik olarak adapte olduğunu veya bu konu için yeniden başlatması gerektiğini görmek de şaşırtıcı.


PUBG on the MateX from r/PUBGMobile


Huawei Mate X Teknik özellikleri;

Huawei Mate X, ön tarafta 6.6 inç AMOLED ekran ve arkada 6.38 inç ekran ile geliyor. Açıldığında, tablet benzeri bir deneyim sunan 8 inç bir ekran elde edersiniz. Akıllı telefon 8GB RAM ve 512GB dahili depolama alanı sunuyor.

Yazılım cephesinde, Android 9 Pie 'de çalışır. Mate 30 serisi akıllı telefonlar gibi, Mate X'in Google uygulamaları için destek sağlamayabileceği olasılığı da var.

İşlerin devam etmesini sağlamak için Huawei'nin SuperCharge özelliğine sahip 4.500mAh batarya. Fotoğraf bölümünde, Huawei Mate X'te üçlü bir kamera ayarı alacaksınız. Bu, 16 megapiksel ikincil lens ve 8 megapiksel üçüncü lensle eşleştirilmiş 40 megapiksel ana kamerayı içeriyor. Akıllı telefon muhtemelen Balong 5000 5G yongasetli Kirin 990 5G ile güçlendirilecek. Bluetooth 5.0, GPS ve USB C Tipi bağlantı noktası gibi bağlantı seçeneklerinin büyük olasılıkla çekişte olması muhtemeldir.

Yorumlar