Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Apex Legends , oyunun en yeni battle royale çılgınlığı ve lansmanından bu yana atlamış olan 10 milyon oyuncu ile muhtemelen bunu kontrol etmek isteyeceksiniz.

Respawn'un PS4, Xbox One ve PC için yeni oynaması ücretsiz atıcı, Fortnite ve PUBG gibi oyunlar tarafından popüler hale getirilen formüle heyecan verici bir dönüş getiriyor, ancak benzersiz odak noktası sayesinde hem yeni gelenler hem de tür veterinerler için inanılmaz derecede göz korkutucu olabilir. takım oyunu ve sınıf temelli karakter güçleri.

ster ilk kez Apex Legends'a atlıyor olun, ister her maçın başında parçalanmaktan sıkıldınız, işte başlamak için bazı kullanışlı ipuçları ve püf noktaları hakkında bilgi vereceğiz

Apex Legends'te Pro Olmak İçin 13 tane maddeyi sıraladık

Kadronuza sadık kalın

Bu, takım tabanlı herhangi bir atıcı için anahtardır, ancak takım arkadaşlarınızın yanında kalmak Apex Legends'ta özellikle önemlidir. Bir itfaiyede bir birim olarak çok daha iyi ücret alırsınız ve yakın kalırsanız arkadaşlarınızı canlandırmak - ya da öldükten sonra yeniden doğma etiketlerini almak daha kolay olur. Ayrıca, haritaya ilk atlama sırasında bir dönek olmayın ve takımınızdan uzaklaşmayın.

Sürekli iletişim kurun

İletişim, Apex Efsaneleri'nin en önemli parçasıdır ve oyun, tek bir kelime bile etmeden bunu inanılmaz derecede kolaylaştırır. Oyunun Ping sistemini kullanarak, sadece bir düğmeyi hedefleyerek ve dokunarak haritada noktaları işaretleyebilir ve düşman ve silah konumlarını çağırabilirsiniz (PS4'te R1, Xbox One'da RB, PC'de orta fare).

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Uzaktan bir düşman gördün mü? Onları etiketleyin. İhtiyacınız olmayan bir silah gördünüz ama takım arkadaşlarınız olabilir mi? İşaretle. Fırtına sizi yutmadan önce manga arkadaşlarınızın dairenin içine girmesi mi gerekiyor? Bir konuma ping atın ve hareket ettirin.

Efsanelerinizi tanıyın

Apex Legends, diğer savaş royale oyunlarından benzersizdir, çünkü her biri kaybolan ninja Wraith veya yürüyen kalkan Cebelitarık gibi farklı yeteneklere sahip sekiz benzersiz karaktere sahiptir. Yeteneklerini hissetmek için hepsini deneyin ve tarzınıza en çok uyanı görün.

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Tüm liste ile rahat olmanız iki nedenden dolayı önemlidir: bir başkası en sevdiğiniz Efsaneyi seçtiğinde bir yedekleme planı isteyeceksiniz ve her karakterin neler yapabileceğini bildiğinizde düşman ekipleriyle uğraşmak için daha kolay bir zamanınız olacak.

Takımınızı akıllıca seçin

Apex Legends karakterleri çok farklı olduğu için, siz ve takım arkadaşlarınız yetenekleri birbirini tamamlayan üç kişilik bir takım seçmeyi dikkatlice düşünmelisiniz. Örneğin, Bangalore gibi bir saldırgan, Lifeline gibi bir şifacı ve Cebelitarık gibi bir savunmacı ile iyi dengelenmiş bir takım seçmek, üçünüzün de saldırı karakterleri ile acele etmekten çok daha fazla seçenek sunacaktır. Denemeye devam edin ve kendinizi iyi hissettiren bir ekip bulun.

Haritayı yakından tanıyın ve karaya dikkatle inin

Herhangi bir battle royale oyununda olduğu gibi, Apex Legends'ın haritasına hakim olmak ve doğru iniş noktasını seçmek başarının anahtarıdır. Binalarla dolu yoğun alanların ve tedarik kasalarının daha fazla ganimet vermesi muhtemeldir, ancak diğer oyuncularla paketlenmesi daha olasıdır. Her zaman iyi yağma almayı hedeflemelisiniz, ancak belirli bir noktaya doğru düşen bir ton oyuncu görürseniz, başlamak için biraz daha az nüfuslu bir yere gitmek isteyebilirsiniz.

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Ayrıca, inişten önce ve sonra oyun içi haritayı tararken, birkaç önemli simgeye dikkat edin. Bu büyük yeşil şeyler, düşmüş takım arkadaşlarını geri getirebileceğiniz Respawn Beacons'tır, bu yüzden her şeyin tüyleneceğini düşündüğünüzde birisinin yakınında olmak istersiniz. Oyun içi harita aynı zamanda sıcak bölgeleri (büyük mavi daireler), tedarik damlalarını (küçük mavi daireler) ve tedarik gemilerini (gemi simgesi) çağıracak, bu da hepsi yüksek seviye yağma sağlayacak ancak muhtemelen düşmanlarla dolu olacak.

Bir profesyonel gibi kaydırın

Birçok modern atıcı gibi, Apex Legends da koşarken çömelme düğmesine dokunarak kaymanızı sağlar. Ancak Respawn, hem hızınızı hem de arazinizi faktoring ederek slayt mekaniğini daha ileri götürür, yani daha hızlı hareket ediyorsanız ve yokuş aşağı gidiyorsanız daha uzun kayacaksınız. Yamaçlardan, merdivenlerden ve tepelerden hızla aşağı inmek için bu özellikten yararlanın - sizi ısıtmalı bir yangın söndürme veya arenadaki kapanma duvarlarından kurtarabilir ve sizi bu değerli yağma dolu binaya daha da hızlı bir şekilde götürür.

Kılıf ile daha hızlı hareket edin

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Silahınız kapalıyken Apex Legends'ta daha hızlı koşacaksınız ve sadece Üçgen veya Y düğmesini basılı tutarak kaldırabilirsiniz. Bu hız artışı, özellikle bir kapanış çemberinden kaçmak veya güneye çıkan bir itfaiyeden uzaklaşmak için çok önemlidir.

Düşme hasarı hakkında endişelenme

Apex Efsaneleri'nde düşme hasarı yok, bu yüzden işler ekşitirse veya bir sonraki varış yerinize hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekiyorsa bir binadan atlamaktan veya dik bir uçurumdan atlamaktan korkmayın.

Takım arkadaşları için eşya bırak

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Bir takım arkadaşının kapması (veya sadece envanter alanını temizlemek için) için bir silah, stok, medkit veya başka bir eşya bırakmak istiyorsanız, Seçenekler (PS4) veya Menü (Xbox One) düğmesine basmanız, imleci o öğenin üzerine getirmeniz ve bırak seçin.

Renklerini bil

Birçok ganimet tabanlı oyunda olduğu gibi, Apex Efsanelerinin önemli bir parçası olan renklerin ne anlama geldiğini bilmek. Beyaz, mavi, mor ve altın: Oyunun en kötüsünden en iyisine kadar değişen dört katmanı vardır. Bu yüzden mor veya altın bir silah, ek veya zırh parçası görürseniz, hemen kapın.

Bu sistem aynı zamanda bir itfaiye sırasında da devreye girer, çünkü bir düşmanı vururken ortaya çıkan hasar sayılarının rengi hangi zırh seviyesine sahip olduklarını gösterecektir. Kırmızı, zırhları olmadığı anlamına gelir, beyaz seviye 1'e, mavi seviye 2'ye, mor seviye 3'e ve altın seviye 4'e sahip olduğuna işaret eder. Düşmanınızın yüksek seviye zırhı olduğunu fark ederseniz, acele etmeden önce beklemek.

Takım arkadaşlarını yeniden doğ.

Apex Legends İpucuları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!

Takım arkadaşınız elendiğinde, etiketlerini almak için 90 saniyelik bir pencereniz olacak (oyunun kontrolünü yeşil renkle işaretlenmiş) ve onları Respawn Beacon'da (oyunun haritasında yeşil renkle işaretlenmiş) kavgaya geri getireceksiniz. Takım arkadaşınızın dişli olmadan savaşa yeniden yerleştirileceğini unutmayın, bu yüzden geri döndüklerinde onlar için bırakmaya hazır olmak isteyebilirsiniz. Yeniden Doğma İşaretini kullanmak da sizi birkaç saniye savunmasız bırakır, bu nedenle alanın temiz olduğundan veya yeniden doğma başlatırken sırtınızı izleyen birine sahip olduğunuzdan emin olun.

Alternatif ateş modlarınızı kullanın

Oyundaki bazı silahlar, HUD'nuzun sağ altındaki silahın yanında sol d-pad simgesiyle gösterilecek alternatif ateş modlarına sahiptir. Doğal olarak, modları değiştirmek istiyorsanız, d-pad'inizde sola hafifçe vurmanız yeterlidir.

Açık kapıları tekmeleyebilirsiniz

Gerçekten bir giriş yapmak istiyorsanız, melee düğmesine (konsolda sağ çubuk, PC'de V) basarak herhangi bir kapıyı açabilirsiniz. Bunu yapmak, kapının önünde bekleyen şüpheli düşmanları geri almanızı sağlayacaktır. Artı, sadece kendini kötü hissetmeni sağlayacak.

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,11,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,160,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,75,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,318,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,943,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!
Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!
Apex Legends İpuçları ve Püf Noktaları Nelerdir 2020!
https://1.bp.blogspot.com/-XfzKGUbp34Y/XlgAyTCx3EI/AAAAAAAAU1s/VTYw36vpy0wZeow21JldN2NysezJ-UpswCK4BGAYYCw/s640/i4oz4jYQqQKvnPBi7zKTVn-650-80.png
https://1.bp.blogspot.com/-XfzKGUbp34Y/XlgAyTCx3EI/AAAAAAAAU1s/VTYw36vpy0wZeow21JldN2NysezJ-UpswCK4BGAYYCw/s72-c/i4oz4jYQqQKvnPBi7zKTVn-650-80.png
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/apex-legends-ipucular-ve-puf-noktalar.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/apex-legends-ipucular-ve-puf-noktalar.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy