Call of Duty Heavy Shot Etkinliği - KN-44 bedava alın - TeknoOyun

Call of Duty Heavy Shot Etkinliği - KN-44 bedava alın

Call of Duty Heavy Shot Etkinliği - KN-44 bedava alın

Call of Duty Heavy Shot Etkinliği - KN-44 bedava alın

Call of Duty Heavy Shot Etkinliği, battle royale unvanının en son oyun içi etkinliği . Etkinlik, kullanıcıların KN-44 saldırı tüfeğini ve Prophet Sight karakter kaplamalarını ücretsiz olarak öğütmesini ve almasını sağlar. Etkinlik sırasında bu freebileri nasıl torbalayabileceğinizi görmek için okumaya devam edin.

Heavy Shot etkinliği, oyunun ücretsiz silahına ve ücretsiz oyunculara ücretsiz olarak kazandığı karakter ödüllerine eklenen ilk Call of Duty etkinliği. Oyunda daha sonra gerçekleşmesi beklenen böyle olaylar da var.

Call of Duty Heavy Shot Event freebies'inden yararlanabilmek için, önce toplam 100XP için çok oyunculu modda öğütmeniz gerekir. Etkinlikte, etkinlikte toplam 12 görev bulunur. Ancak hepsini yapmanıza gerek yok. 100XP alabilmek için 12 görevden sadece bazılarını tamamlamanız gerekir. Ancak, kalan iki görevi tamamlamanın 120XP elde edeceğini unutmayın.

Tüm Ağır Çekim Etkinliğini kolayca elde etme

Görevler arasında en hızlı yolu bulmak için, önce Call of Duty Heavy Shot Etkinliğinin en kolay görevlerini tamamlamayı deneyin. Aşağıdaki altı görev, hızlı bir şekilde XP toplamanın en kolay yoludur. İlk olarak 30 Frontline maçı oynayın. Ardından, 30 takım daha ölüm maçı izledi. Son olarak, 30 hakimiyet maçı oynayın.

Bu 90 maçı tamamlarken avantaj elde etmeye çalışın ve siz bu sırada aşağıdaki hedefleri vurun. 20XP kazanmak için arkadaşlarınızla 15 maç oynayın. Serçe'yi kullanarak TDM maçları sırasında en az 15 düşman daha öldürerek 10XP kazan. Son olarak, ön cephe maçları sırasında Hunter Killer Drone'yi kullanarak başka bir 10XP kazanın.

Yukarıdakilerin hepsini kırmayı başardıysanız, şimdiye kadar 100XP'ye sahip olmalısınız. Bu, Call of Duty Heavy Shot Etkinliğinde bulunan tüm ödüllerin kilidini açmak için yeterlidir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar