Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır!

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Call of Duty Mobile, hem çok oyunculu hem de battle royale oyununda baş döndürücü bir aksiyon getiriyor.

Ancak oyunda yeniyseniz, başlamanıza ve maç kazanmanıza ve XP'nizi artırmanıza yardımcı olacak çok şey var. Öyleyse, kapsamlı ipuçlarımız ve püf noktalarımızla Call of Duty: Mobile'dan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinize bakalım.

Call of Duty Mobile ve telefonunuzun kurulumu

İPhone için Call of Duty Mobile sistem gereksinimleri: 

iOS 9 veya üst sürümünü gerektirir, iPhone 5S'den sonraki telefonlarda çalışır; iPad Air ve sonrasında çalışır; iPod touch'ta çalışır (6 nesil ve 7 gen)

Android için Call of Duty Mobile sistem gereksinimleri: 

Android 5.1 veya üst sürümünü gerektirir ve telefonunuzun en az 2GB RAM'e ihtiyacı vardır. 

Cihaz depolama alanını hazırlayın:

 CoD: Mobile'ı yüklemek ve oyun verileri için yaklaşık 1,6 GB depolama alanına ihtiyacınız olacak, bu nedenle bir şeyi temizlemeniz gerekebilir. Sınırdaysanız, telefonunuz da çalışmaz ve bu zorlu bir oyundur.

Arka plan etkinliklerini ve uyarılarını kapatın: 

Cihazınızda bir oyun modunuz varsa, şimdi istemediğiniz bildirimleri azaltmak ve telefonunuzun performansını düşürebilecek diğer işlemleri öldürmek için zamanı. CoD: M'den en iyi şekilde yararlanmak için, telefonunuzun olabildiğince iyi çalışması gerekir.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Facebook veya Call of Duty hesabı giriş bilgilerini kullanın: Ne yazık ki kullanıcı adı / şifre girişi yok, Facebook, Call of Duty Activision Hesabınızı kullanmanız veya misafir olarak oynamanız gerekiyor. Facebook girişini kullanırsanız, yeni bir telefon alırsanız veya örneğin bir Activision hesabında olduğu gibi bir tablette oynamak istiyorsanız profilinizi farklı bir cihaza taşıyabilirsiniz.

Kulaklığınızı bağlayın: Call of Duty: Mobile'ın müziği mükemmel - ve ayrıca etrafınızda olup bitenlerden daha fazla haberdar olmanıza yardımcı olur. Ayak seslerini tespit edebilir, sessiz bir keskin nişancı tüfeğinin öksürüğünü dinleyebilir ve daha net bir şekilde duyabiliyorsanız. Kulaklıkla oynamak profesyonel bir harekettir - veya hoparlörleri yüksek sesle açın.

Bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak: Evet, bu canlı çok oyunculu olduğu için çevrimdışı mod yok - oynamak için bağlanmanız gerekecek. Oyun gerçekten çok fazla veri kullanmasa da, veri izninizi izleyin veya Wi-Fi'ye sadık kalın.

Yardım, oyunum laggy: Aynı alan üzerinde donuyor ya da tekrar tekrar hareket ediyor gibi görünüyorsa, muhtemelen bağlantınız kesiliyor. Sorunu çözmek için Kablosuz'u açmayı veya kapatmayı veya yönlendiricinizi veya telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin. Bazen Wi-Fi oynatılırken mobil verilere geçeriz.

Parlaklığı artırın: Gördüğünüz şey ne çektiğinizdir. Daha parlak daha iyi, bu yüzden otomatik parlaklığı kapatın, seviyeleri yükseltin ve görsellerin çarpılacağı için "gece modu" veya "mavi ışık filtresi" nin açık olmadığından emin olun.

Xbox veya PS4 oyun kumandanızı bağlayın: Oyuna yapılan son bir güncellemeyle, artık cep telefonunuzda oynamak için bir konsol denetleyicisi bağlayabilirsiniz. Oynarken kontrolör kullanan diğer insanlarla eşleştirileceksiniz, böylece haksız bir avantaj elde edemezsiniz. Öncelikle denetleyiciyi Bluetooth aracılığıyla cihazınıza bağlayın, ardından ayarlar> denetleyiciye gidin ve denetleyicinin ne zaman bağlandığını görün ve işleri özelleştirin.

Call of Duty Mobile en iyi ayarları ve kontrolleri

Call of Duty: Mobile için çok sayıda ayar ve seçenek var ve en iyisi, nasıl oynamaktan hoşlandığınıza ve hangi telefon veya tablette oynadığınıza bağlı. Tüm seçenekleri test etmek için zaman ayırmaya değer.

Gelişmiş modu seçin: Oyunun başında size sunulacak basit veya gelişmiş iki kontrol yöntemi vardır. Basit, birine işaret ettiğinizde otomatik ateştir, ancak Gelişmiş size tam kontrol sağlar ve bu, ikincisini seçmeniz gerekir - biraz daha pratik yapmak anlamına gelse bile. Basit kontrollerde hiçbir yere asla ulaşamazsınız.

Denetimlerinizi özelleştirin: Lobiden ayarlar çarkına dokunun, oyun için tüm ayarları açacaksınız. Kontrollerde, yukarıdaki gibi Basit ve Gelişmiş seçeneğiniz vardır, ancak gelişmiş durumda özelleştirme düğmesine sahipsiniz - buna dokunun ve kontrol öğelerini yeni konumlara sürükleyebilirsiniz. Çok oyunculu ve battle royale'ın biraz farklı rıhtımları olduğunu unutmayın, bu yüzden her ikisini de özelleştirin.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Çekim modunu değiştirme: Yukarıdakiyle aynı alanda, Gelişmiş'te farklı silah türlerinin çekim şeklini değiştirebilirsiniz. Kalçadan ateş edebilir, manzaraları hedefleyebilir (ADS) veya özel seçebilirsiniz. Bu, silah gruplarının davranışını değiştirmenize izin verecektir - böylece örneğin (yapmaya değer) av tüfeğini kalçadan ateşleyebilirsiniz.

Grafik kalitesini değiştirme: Cihazınız ilk açılışta telefonunuzun ayarlarını otomatik olarak algılar, ancak değiştirmek isterseniz, ayarlarda Ses ve Grafikler'e dokunun. Burada kalite ve kare hızının yanı sıra diğer seçenekleri de seçebilirsiniz. Mümkün olan en akıcı oynanışı elde etmek için oynayın, çünkü çok yüksek ayarlamak sarsıntılı olursa sorunlara neden olur.

Hassasiyeti ayarlayın: Farklı cihazlar biraz farklı tepki verir ve Hassasiyet'te telefonunuzun jiroskopunu kullanarak hassas hareketlerin kapsamlar arasında nasıl hareket ettiği ve hassas hareketlerin nasıl olduğu ile ilgili ayarları değiştirebilirsiniz. Bunlar ayrıca çok oyunculu ve battle royale için ayrı olarak değiştirilebilir.

Practice vs AI ile ayarlarınızı test edin: Çok oyunculu oyuna gidin ve oyun türünü seçmek için seçim düğmesine (başlangıç ​​noktasının hemen üzerinde) dokunun. Burada "AI'ye karşı pratik" ifadesini göreceksiniz. Bu, nasıl hissettiklerini ve sizin için işe yarayıp yaramayacağını görmek için silahları, ayarları ve kontrolleri test etmenin harika bir yoludur.

Arkadaşlarınızı oynarken izleyin: Arkadaşlarınızın listesine giderek ve göz düğmesine dokunarak arkadaşlarınızın neler yaptığını izlersiniz - gerçek zamanlı olarak oynadıklarını izleyebilirsiniz.

Call of Duty: Mobil oyun modları

Call of Duty: Mobile üç ana bölüme ayrılmıştır. Bunlar çok oyunculu, battle royale ve zombiler. Kontroller genel olarak benzer ve görseller aynı olsa da, bunlar temel olarak farklı oyun modlarıdır.

Çok oyunculu modlar

Oynamak için bir dizi farklı çok oyunculu harita ve mod vardır. Temel modlar Frontline, Team Deathmatch, Egemenlik, Arama ve Yok Etme, Egemenlik, Herkes için Ücretsiz, AI'ya karşı Pratik'tir.

Sonra özel modlar vardır - örneğin - Standoff - Cadılar Bayramı, Sadece Keskin Nişancı, Silah Oyunu, Prop Avı. Her türlü oynamaya yönelik teşvikler vardır, bu yüzden nerede ödül kazanabileceğinizi görmek için gözlerinizi Battle Pass'ta tutun. Öne çıkan modlar gelir ve gider.

Haritalar oyun türüne göre değişir ve oynayacağınız oyun türüne göre değişir: Killhouse, Nuketown, Hijacked, Scrapyard, Summit, Crash, Crossfire, Standoff, Ateş Menzili, Kalkış, Baskın. İlk üçü oldukça küçük, ikinci sekizi daha büyük, oyun tarzını değiştiriyor. Kafes haritasının eklenmesi gerekiyor.

Sıralı çok oyunculu maçlar da var ve bunlar oyun modları ve haritalar arasında dolaşacak.

Battle Royale Modları

Battle royale'de şu anda sadece bir harita var - İzole - ancak birinci veya üçüncü kişi perspektifinde oynayabilir, solo, ikili veya takım oynayabilirsiniz. Bu haritada rastgele zombiler de var.

Battle royale'de temelde hiçbir şey olmadan paraşütle atlar, hayatta kalan son oyuncu veya takım olmak için silah toplarsınız. Oyun alanı yavaş yavaş azalır ve hayatta kalan oyuncuları daha sıkı bir alana iter. Klasik savaş royale.

Oyun ek modlar ekledi - Sniper Challenge, burada sadece keskin nişancı silahları ve BR oyununda bir varyasyon için karşı taraflarda 20 takımdan oluşan Warfare.

Zombi modu

Zombi modu gerçekten çok oyunculu bir moddur, ancak kendi haritaları, ödülleri ve oyun seçenekleri vardır. Temel olarak hayatta kalmanız ve olabildiğince çok zombi öldürmeniz gereken bir Normal Raid, Hardcore Raid ve Survival var. Baskınlar bir patron savaşı ile sona erer.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Çok oyunculu ipuçları ve püf noktaları

Call of Duty: Mobile'da zengin bir silah var ve bu silahları toplayıp yükseltebilir, kaplamalar uygulayabilir ve çok oyunculu oyunlar oynamak için yüklerinizi seçebilirsiniz.

Daha fazla yükün kilidini açmak için XP'nizi artırın: Oynadıkça puan kazanmak için XP kazanacaksınız ve ekstra yük yuvalarının kilidini açacaksınız. Her biri birincil ve ikincil silahlara, el bombalarına, bir operatör becerisine ve üç yetenek içeren beş farklı yüklemeye sahip olabilirsiniz, yani farklı haritalar için farklı bir yük seçebilirsiniz.

Silahlarınızı akıllıca seçin: Taşıdığınız yük oyuna ne ile gireceğinizi belirler ve bu, oynadığınız haritaya ve oyun türüne göre değişir. Killhouse, Hijacked ve Nuketown gibi haritalar SMG'ler için mükemmeldir, çünkü yakın mesafeli savaşlar; Crossfire gibi bir harita daha uzun menzilli silahlar için harika.

Silahlarınızı yükseltin: Ödüller, yükseltmeler için silah kartları alabilir ve bu, bir kapsam eklemekten namluyu genişletmeye kadar her şey olabilir. Silah karakteristikleri tablosu, yaptığınız değişikliklerin etkisini gösterecektir ve bu, silahın oyunda nasıl performans gösterdiği konusunda büyük bir fark yaratabilir.

Çok oyunculu oyunlarda gizlenemezsiniz: Görünürden uzak durabilir veya gizlenecek bir köşe veya bina bulabilirken, çok oyunculu oynarken iki taraf da üniformaları üzerinde kırmızı yanıp sönen düşman tarafından ayrılır. Gizlendiğinde bile kırmızı işaretleri fark edebileceğiniz için kamuflaj bu anlamda gerçekten önemli değil. Bir İHA tarafından tespit edilebilir ve haritaya yerleştirilebilirsiniz - bu nedenle, görünmez olmadığınızı unutmayın.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Hareket etmeye devam et: Çünkü saklanamazsın, hala kalmak senin düşmanın. Düşmanın sizi hedefleyememesi için hareket etmeye devam edin. Ustalık yeteneği, düşmanı manzaralarınızda tutarken yanlara doğru ilerliyor. Cephaneniz bittiğinde örtü içine örün, meşgul olmak için tekrar dışarı çıkın. Basit bir kapak kullanımı, ama gerçekten iyi çalışıyor.

Slaytı kullanma: Kaydırmaya çalışırken aşağı düğmesine dokunabilirsiniz. Bu öngörülemez ve örtbas etmek ve vurulmaktan kaçınmak için çok daha iyi bir şans verir.

Çömelme hakkında bilgi edinin: Call of Duty: Mobil çok oyunculu modlar genellikle vurulduğunuz anlamına gelir ( gerçekten yararlı olduğu PUBG'den farklı olarak ). Ancak çömelme gerçekten faydalıdır, hala hareket etmenize izin verirken görünür alanınızı azaltır. Bunun için bir Perk bile var - Skulker - çömelmiş hareket ederken sizi daha hızlı hale getiriyor.

Sprint kullanın: Sprint, daha hızlı hareket edebileceğiniz anlamına gelir. Bunu yapmak için ileri denetleyiciyi yukarı kaydırabilir veya sprint düğmesine dokunabilirsiniz. "Her zaman koşmak" için de bir menü seçeneği var - ama bunu dikkatli kullanın - bazen istediğiniz kadar doğru duramayacağınız ve yanlışlıkla düşmanın içine girebileceğiniz anlamına gelir. Sizi hızlandıracak bir Perk de var. Kullanın.

Tabancanıza gidin: MW11 - veya M1911 - harika bir yan silahtır ve yakın olduğunuzda insanları bir tüfek kadar kolayca indirir. Çoğu zaman tabancaya geçmek birincil silahınızı yeniden doldurmaktan daha hızlıdır. İşler ortada çıldırdığında Nuketown gibi haritalar için harika. Susturucudan kaçının - menzili düşürür.

El bombalarınızı kullanın: Dövüş zorlaştığında, genellikle bir el bombası almak için zaman yoktur, ancak bu harika bir açılış hamlesi: Killhouse ve Nuketown gibi haritalarda, el bombasını bir uçtan diğerine atmak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilir düşmanı uyandır. Sadece kendi el bombasına girmediğinden ve açılış bağışıklığının sona erdiğinden emin ol.

Yapışkan el bombasında ustalaşın: Yapışkan el bombası harikadır çünkü zıplamaz veya yuvarlanmaz. Bir pencereden atın, bir duvara atın ve orada kalır. Keskin nişancıları odalardan temizlemek veya kasaların arkasına saklanan insanları temizlemek için harika.

Akreplerde ustalaş: Akrepler gerçekten güçlü. Doldurulacak üç yuvanız var ve bunlar bir avcı katil insansız hava aracından gizli bir helikoptere kadar her şey olabilir. Bazıları AI kılavuzludur, bazıları manuel kontrol sunar. Örneğin, avcı füzesinin vurmasını istediğiniz yere yönlendirilmesi gerekir. Nöbetçi silahı bir köşeye geldiklerinde düşmanı keserek yerleştirilebilir ve bırakılabilir - ama aynı zamanda düşman ateşinden de hasar görebilir. Akrepleri etkinleştirmek için düşmanla karışmanız ve kafa derisi almanız gerekir.

Dövüşü düşmana götürün: Frontline ve Team Deathmatch gibi oyunlarda savaşı düşmana götürün. Geride durmak, takım arkadaşlarınız savaşta kilitli iken oyun dışında hiçbir şey yapmamanız anlamına gelebilir. Haritalarda bu stratejik noktaları bulun ve onlara hakim olun, düşmanınızı sabitleyin.

Dumanla süslenin : Duman bombaları aslında çok faydalıdır. Düşman sizi açıkça tespit etmişse - tabii ki - ama bir binada keskin nişancı varsa geçemezsiniz, pencereden el bombası fırlatarak odayı dumanlayın. Ya da yenilmez yeniden doğmuş düşmandan çekilirken sizi örtbas etmek için duman bırakın.

Harita ve takım için yükü seçin: Çok oyunculu haritalar bir dizi farklı oyun stilini teşvik eder. Örneğin, Crossfire'ın keskin nişancılara yönelik birçok yeri vardır, ancak Nuketown'da yoktur. Haritaya ve takıma uyacak şekilde yükünüzü değiştirin: Nuketown'da keskin nişancı tüfekleri olan beş oyuncunuz var, mücadele edebilirsiniz. Takım performansını en üst düzeye çıkarmak için geçiş yapmaya hazır olun.

Hijacked için en iyi ipucu: Hijacked haritasında (tekne) oynuyorsanız, tekne boyunca sizi bir uçtan diğer uca götürecek gizli bir geçit var. Bu sizi düşmanın arkasına getirebilir, böylece skoru bile yükseltebilirsiniz. Sadece kabine gidin ve zemindeki deliği arayın.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Battle Royale İpuçları ve Püf Noktaları

Battle royale, Call of Duty: Mobile'da tamamen farklı bir oyun gibi hissediyor. Tercih ettiğiniz yük ile başlayamazsınız, sadece irade ile yeniden doğamazsınız ve çok daha büyük bir oyun alanınız vardır - ve bu çok oyunculu savaştan çok daha taktiksel bir oyundur. Kullanıcı arayüzü bile biraz farklı.

Dikkatli bir şekilde nereye düşeceğinizi seçin: İzole edilmiş harita, hem araçlara hem de silahlara oldukça iyi yüklenmiştir, ancak yerleşik bir alana düşerseniz, doğrudan bir silah edinecek olan kişinin avlanacağı doğrudan temasa geçme olasılığınız daha yüksektir. hepiniz düştünüz. Biraz daha uzaktan gidin ve ilk 10 dakika içinde hayatta kalma olasılığınız daha yüksektir.

Takım olarak çalışın ya da çalışmayın : Takım çalışması rüyayı çalıştırır. Ekibinize bırakın, ekibinizle birlikte hareket edin, ekibinizle savaşın ve kolayca kazanın. Ancak takım arkadaşlarınız temasa geçip hemen ölmeye kararlıysa, hayatta kalmak için solo gitmek isteyebilirsiniz. Battle royale hayatta kalmakla ilgilidir - sadece öldürmek istiyorsanız, bunun yerine çok oyunculu oynayın.

Takım arkadaşlarınızı canlandırın: Çok oyunculu CoD: M'nin çoğu yeniden doğmanıza izin verirken, otomatik olmayan savaş rotasında - takım arkadaşınızın bunu yapması gerekir. Düşmüş yoldaşlardan köpek etiketleri toplayın, tarayın ve bir canlanma uçuşuyla oyuna paraşütle atlayabilirler. Başka bir gün savaşmak için yaşıyorlar. Eğer vurulduysanız, oyundan çıkmayın - ekibinize sizi geri getirmesi için zaman tanıyın.

Köpek etiketi koleksiyoncularını bekleyin ve takımı bitirin: Yukarıdaki gibi, birini düşürdüğünüzde, takım arkadaşları onları canlandırmak için köpek etiketlerini almaya gelecekler. Biraz bekleyin ve takımın geri kalanını da bitirebilirsiniz. Tabii ki, etiketleri toplarken dikkatli olun.

Endişelenme, bir kanat takımın var: Bir kanat takım elbise giydiğinden, hayatta kalacağından helikopterden mi yoksa kulenin tepesinden atlamanın bir önemi yok. Bunu kendi yararınıza kullanın. Bir dağın tepesinden nişan almak için menziliniz yoksa, birinin üzerine kanat takabilir ve av tüfeğinizle patlatabilirsiniz. Cok eglenceli.

Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır

Harita üzerinde göz kulak ol ve ayak izlerini ara: Düşmanın nerede olduğunu bilmek savaş royale mücadelesinin yarısıdır. Ayak izleri için haritayı izleyin, kulaklarınızı açık tutun ve orada bulunmadan önce nerede olduklarını bileceksiniz. Zafere giden yol bu.

Güverte vurmak: Güverte vurmak kir içinde ölmek anlamına gelir çok oyunculu aksine, savaş royale düşmana onları nişan almadan önce gizlemek ve bekleyebilirsiniz. Gerçekten çalışıyor.

Cephanenizi izleyin: Çok sayıda farklı silah var, ancak cephanenizi gerçekten hızlı bir şekilde durulayabilirsiniz. Ne kadar sahip olduğunuzu kontrol edin, ihtiyacınız olmayan şeyleri almadığınızdan ve ikinci silahınızın faydalı olduğundan emin olun.

Zombi dinleyin: Acele etmeyin, avınızı artı işareti içine girmesini bekleyeceksiniz ve arkanızda yürürken üç zombi bulacaksınız. Seni öldürecekler, bu yüzden şansa kavuşmadan önce onları kurşunla doldur. Sadece kulaklarınızı onlar için açık tutun, çünkü istemediğinizde her zaman doğru görünürler.

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,12,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,167,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,82,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,76,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,106,PUBG Mobile İpuçları,336,PUBG Mobile Lite,37,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,963,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır!
Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır!
Call of Duty Mobile ipuçları ve püf noktaları: Nasıl oynanır ve kazanılır
https://3.bp.blogspot.com/-_5CFWQnqYoE/XoMQetmz0UI/AAAAAAAAWD0/zM4I8EoJXJ49N8w2edXoreuHrmmQJGfxwCK4BGAYYCw/s640/1.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-_5CFWQnqYoE/XoMQetmz0UI/AAAAAAAAWD0/zM4I8EoJXJ49N8w2edXoreuHrmmQJGfxwCK4BGAYYCw/s72-c/1.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/call-of-duty-mobile-ipuclar-ve-puf.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/call-of-duty-mobile-ipuclar-ve-puf.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy