Call of Duty Warzone'da Killstreaks ve Loadouts Nasıl Alınır

Call of Duty Warzone'da Killstreaks ve Loadouts Nasıl Alınır!

Call of Duty Warzone , Modern Warfare'in standart çok oyunculu modeline kıyasla oyuncu araçları söz konusu olduğunda işleri biraz sallıyor . Bu kılavuz size Call of Duty Warzone oyununda Killstreaks ve Loadouts'u nasıl alacağınızı anlatacak.

Call of Duty Warzone'da Killstreaks ve Loadouts Nasıl Alınır

Geleneksel savaş royale oyunlarının aksine, Modern Warfare çok oyunculu çapraz ilerleme sistemi sayesinde CoD Warzone, özel silahlar ve daha fazlasını kullanmanıza izin verir.

Bununla birlikte, yükünüzü menüden seçip insanları biçmek için dev 150 oyuncu haritasına düşmezsiniz. Aşağıda açıklayacağımız gibi Warzone battle royale'de killstreaks ve loadouts kullanmak için bir yakalama var.

Killstreaks Nasıl Alınır

Her şeyden önce, Call of Duty Warzone'da her şeyi elde etmenin anahtarı nakittir. İster Killstreaks ister Custom Loadouts olsun, öncelikle sahip olmanız gereken tek şey bir nakit para.

Killstreaks'e gelince, oyun boyunca yolunuzu açabildiğiniz kadar çok para toplamalısınız.

Daha sonra parayı bir yere saklayabilir ve birlikte para biriktirmek için takım arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Bu şekilde öldürme izlerini daha pahalı ve daha öldürücü bir yolla satın alabilirsiniz.

Söz konusu ödüllere gelince, Warzone, daha ucuz bir İHA sistemi ve pahalı bir Hava Saldırısı gibi geleneksel çok oyunculu oyunlarda kazandığınız aynı killstreak ödüllerini sunuyor.

Özel Yüklerin

Ayarlanması Özel Yüklerin Ayarlanması kolay olsa da, daha etkili ve öldürücü olmak için uygun bir kombinasyona ihtiyaç vardır. Ekrandaki Loadout simgesine dokunarak yüklemeyi ayarlayabilirsiniz.

Oyuncular temelde tutması gereken iki silah, bir ölümcül ekipman ve bir taktik ekipman seçebilirler.

Ancak, daha önce de belirtildiği gibi, daha ölümcül silah satın almak için hala iyi paraya ihtiyacınız var. Yeşil silah genellikle turuncu veya altın seviye silahtan çok daha ucuzdur.

Ancak fiyat arttıkça veya düştükçe, silahın hasar kabiliyeti de buna göre yükselir veya düşer.

Bu yüzden oldukça büyük miktarda nakit alın ve ölümcül silahlar satın alın. Taktik ekipman söz konusu olduğunda, önce onlara para harcamak için acele etmenize gerek yok, çünkü saldırı tüfeği sağlayan yüksek hasar kadar kullanışlı değiller.

Yorumlar