Dota Underlords: Nasıl Oynanır

Bu makalede, Dota Underlords'un nasıl oynanacağı açıklanmaktadır ve yeni oyuncu ipuçları ve strateji önerileri bulunmaktadır.

Dota Underlords: Nasıl Oynanır

Dota Underlords, Valve'ın oyun dünyasını şu anda fırtınaya alan Auto Chess türünü ele geçirmesidir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, orijinal olarak Drodo Studio tarafından oluşturulan Dota Otomatik Satranç moduna inanılmaz derecede benziyor.

En temel seviyede, bir kahraman takımı kuracak ve diğer yedi rakipten daha uzun süre dayanacaksınız. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir, bu yüzden strateji birimleri konumlandırma, altın ve deneyim harcama, eşyalardan yararlanma vb. Konularında yatar - çok şey var.

Yeni gelen biri için Dota Underlords göz korkutucu ve göz korkutucu bir deneyim olabilir. Bu nedenle, temel bilgileri gözden geçirecek ve sizi hemen çalışmaya başlayacak bir rehber hazırlamanın en iyi yolunu düşündük.

Dota Underlords nasıl indirilir ve yüklenir

Dota Underlords şu anda beta biçimindedir; bu, eyleme geçmek istiyorsanız Dota Uluslararası Savaş Geçidi'ni satın almanız gerektiği anlamına gelir.

Dota Underlords: Nasıl Oynanır

Oyun içi menüden Battle Pass'i satın almanız yeterli. Bunu yaptıktan sonra, ana ekrana dönün ve Dota Underlords indirme simgesini seçin. Bu, oyunu Steam Kütüphanenize ekleyecektir.

Şimdi devam edin ve oyunu Steam Kütüphanenizden yükleyin. Yüklendiğinde, "aç" ı tıklayın, artık hazır olacaksınız!

Dota Underlords nasıl oynanır

İşte Dota Underlords'un nasıl oynanacağı hakkında hızlı İpuçları:

 • Sekiz oyuncu bir oyun alanına girer ve her oyuncu kendi birimlerini yerleştirebilecekleri bir “satranç tahtası” na sahiptir. Bu kurul, tüm eylemin gerçekleşeceği yerdir.
 • Her turun başında, oyunculara altın kullanarak dükkandan satın alabilecekleri çeşitli rastgele kahramanlar sunulacak. Satın alınan tüm birimler ekranın altındaki “tezgah” a gider.
 • Üniteler daha sonra tezgahtan panoya sürüklenebilir. Savaş turları başladığında, bu birimler düşmanlarına otomatik olarak saldırır.
 • Her maçın ilk üç turunda daima “Creeps” veya AI birimlerine karşı savaşlar olacak. Ana amaçları biraz altın oluşturmanıza ve bir takım kurmaya başlamanıza izin vermektir. Bu turlar bittiğinde, diğer gerçek oyuncularla karşılaşacaksınız.
 • Bir maçtaki belirli aralıklarla, daha güçlü Creep dalgalarına karşı karşılaşacaksınız. Onları yenin ve üç farklı eşyadan birini seçin. Kaybetmek ve seçenekleriniz sadece bir seçenekle sınırlı olacaktır.
 • Her turun sonunda performansınıza bağlı olarak EXP ve para kazanacaksınız. Birim satın almak veya karakterinizi yükseltmek için altın kullanacaksınız.
 • EXP, karakterinizi yükseltir ve bu da tahtada tarlayabileceğiniz birimlerin sayısını ve dükkanda daha yüksek maliyetli birimlerle karşılaşma olasılığını artırır.
 • Oyuncular bireysel turlarda dövüldükçe, yavaş yavaş koşudan ayrılacaklar. Bu, ayakta kalan son kişi olma şansınızı artırmak için takım kompozisyonunuz ve ekonominizle akıllı olmanızdır.
 • Temel olarak, amacınız güçlü bir takım oluşturmak ve tur kazanarak ve altın ve EXP'nizi akıllıca harcayarak muhalefeti geride bırakmaktır.

Satranç Taşları - Önemli parçaların dökümü

 • Dükkandan satın aldığın ve tahtaya attığın kahramanlar için ciddi bir derinlik var. Aşağıda, not etmek isteyeceğiniz birkaç önemli şeyi bir araya getirdik:
 • Satranç taşları - ya da kahramanlar - pasif ya da aktif bir yeteneğe sahiptir. Bir parçanın mana barı dolduğunda aktif bir yetenek kullanılır ve bir düşmana saldırırken mana kazanır. Bazı parçalar diğerlerinden daha hızlı mana yenilenmesine sahiptir, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Bazı eşyalar ayrıca mana yenilenmesini artırabilir ve bu nedenle kullanılan aktif yeteneklerin sayısını artırabilir.
 • Satranç taşları da birleştirilebilir ve yükseltilebilir. Aynı parçadan üç tane satın alırsanız, otomatik olarak yükseltilirler. İki yıldız birimi oluşturmak için üç tek yıldız birimine ihtiyacınız olacaktır. Üç yıldızlı bir birim (en yüksek katman) oluşturmak için üç iki yıldızlı birime ihtiyacınız vardır.
 • Her satranç taşı iki farklı İttifaka aittir. Aynı İttifak'ın iki veya daha fazla birimini tahtaya yerleştirin, bonus kazanın. İttifak ilerlemenizi ekranın sağında, üst sekmenin altında kontrol edebilirsiniz.
 • Karakterinizin seviyesi tahtaya kaç tane satranç taşı koyabileceğinizi belirler. Bunu ihmal etmeyin! Tahtada rakiplerinizden bir tane daha satranç taşına sahip olmanın ciddi bir avantajı vardır.
 • Parçalarınızı konumlandırmak başarı için çok önemlidir. Her parça belirli bir arketip içine sığar, bu yüzden bazıları tanky olurken, bazıları beladan uzak durmayı tercih eder. Ünitelerinizin nerede konumlandığına dair akıllı olmaya çalışın, kimin korunmaya ihtiyacı olabileceğini, kimin kanat kullanabileceğini düşünün ...
Dota Underlords: Nasıl Oynanır

Altın neden bu kadar önemli

 • Ekonominizi yönetmek Dota Underlords'ta, özellikle bir maçın sonraki aşamalarında başarı için çok önemlidir. Dikkat etmeniz gerekenler:
 • Heroes - Dükkandan maç boyunca kazandığınız altınla yeni Hero'lar satın alacaksınız. Her kahraman havuzu da rastgele seçildiğinden, aynı seçimle iki kez karşılaşmanız pek olası değildir.
 • Mağaza Yenileme - Dükkanın seçimi beklentileri karşılamadıysa, yenilemek için iki altın harcayabilirsiniz. Kıymetli altın rezervlerinizi çok hızlı bir şekilde yakmaya başlayacağınız için bir maçın erken aşamalarında bunu tavsiye etmeyiz. Bunun yerine, geç oyuna kadar beklemek veya elinizde harcanmamış nakit kalabalıklarınız varsa en iyisi.
 • EXP - Karakterinizi yükseltmek için EXP parçaları kazanmak için bir seferde beş altın harcayabilirsiniz. Kazanılan her karakter seviyesi, tahtaya bir ekstra kahraman yerleştirme ve aynı zamanda dükkanda daha güçlü kahramanlarla karşılaşma şansınızı arttırmanızı sağlar. Seviye atlamaya başlamadan önce bol miktarda altın biriktirmek en iyisidir, çünkü bazılarının ilgi tahakkuk etmesini ve kahramanlara harcama yapmasını isteyeceksiniz. Yine de tesviye işlemini çok geç bırakmayın. Sürece olabildiğince erken başlamanızı tavsiye ederiz.

Aşağıda altın kazanmanın farklı yollarını bulacaksınız:

 • Turlar - Her turun sonunda altın kazanacaksınız.
 • Faiz - Bankaya ne kadar çok para girerseniz, her turun sonunda o kadar fazla para kazanırsınız.
 • Kazanç / Kayıp Çizgileri - Kazanma veya kaybetme çizgisine girdiğinizde bonus para kazanırsınız.
 • Geri Ödemeler - Kahramanları, başlangıçta size maliyeti olan altın miktarı için geri ödeyebilirsiniz.

Öğeler nasıl çalışır?

Dota Underlords maçında, zaman zaman AI kontrollü Creeps ve Boss dalgalarıyla karşılaşacaksınız. Onları yenin ve ödül ekranıyla karşılaşacaksınız. Bu ekran üç farklı öğe içerecek ve birini seçebileceksiniz.

Bu turları kaybederseniz, sadece bir tur seçersiniz.

Seçiminizi yaptıktan sonra, öğe envanterinizde görünecektir. Daha sonra, onu sahip olmaktan en fazla fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir karaktere sürükleyip bırakabilirsiniz.

Eşyaları donatırken, belirli bir birime nasıl fayda sağlayacağını düşünün. Örneğin, zırhı veya maksimum sağlığı artıran nesneler, tanker, cephe karakterlerine uygun olacaktır. Buna karşılık, DPS'yi güçlendiren öğeler bir suikastçıya veya menzilli bir karaktere uygundur - akıllıca seçin!

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,11,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,160,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,75,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,318,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,943,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Dota Underlords: Nasıl Oynanır
Dota Underlords: Nasıl Oynanır
Bu makalede, Dota Underlords'un nasıl oynanacağı açıklanmaktadır ve yeni oyuncu ipuçları ve strateji önerileri bulunmaktadır.
https://3.bp.blogspot.com/-c8baVA9XSnI/Xlt_JDcdobI/AAAAAAAAU7k/afWMiMTuKdQ2gdR4aBqyxB8BEZMtWty5QCK4BGAYYCw/s640/70%2B%25284%2529.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-c8baVA9XSnI/Xlt_JDcdobI/AAAAAAAAU7k/afWMiMTuKdQ2gdR4aBqyxB8BEZMtWty5QCK4BGAYYCw/s72-c/70%2B%25284%2529.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/dota-underlords-nasl-oynanr.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/dota-underlords-nasl-oynanr.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy