En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Geçen yıl tartışmasız bir PC'de oyun oynamak için en büyük yıllardan biriydi . Küçük indie mücevherlerden büyük bütçeli üçlü A sürümlerine kadar, PC oyuncuları 2020 ve ötesinin en iyi oyunları da dahil olmak üzere geniş bir oyun yelpazesine erişme lüksüne sahiptir .

Burada, en çok beklenen PC sürümlerini ve radarınızda bulunmayan daha az bilinen başlıkları vurgulayacağız. Gelecekte bu listeyi yeni girişlerle güncelleyeceğimiz için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. Daha fazla oyun önerisi almak istiyorsanız, diğer seçilmiş listelerimizi okumayı düşünün:

DOOM Eternal

Çıkış Tarihi: 20 Mart 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Id Software'in 2016'nın DOOM'un yeniden başlatılmasını takip etmesi ilk olarak Kasım 2019'da piyasaya sürülecekti, ancak Mart 2020'ye ertelendi. DOOM Eternal , uzun süren birinci şahıs nişancı serisinde beşinci ana hat girişi olacak ve oyuncuları gezegeni istila şeytanlar ordusu.

Devamında yeni düşman türleri, yetenekler ve aşırı güçlü ölümle mücadele silahlarının cephaneliği tanıtılacak. Hareket kabiliyeti büyük ölçüde geliştirildi, oyuncular düşmanlara mandallamak ve büyük boşluklardan geçmek için kullanılabilen bir kancaya erişebiliyor.

Bleeding Edge

Vizyon Tarihi: 24 Mart 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

İlk çıkışını Microsoft'un E3 2019 etkinliğinde yapan Bleeding Edge , çevrimiçi çok oyunculu oyun için tasarlanan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon oyunudur. Hellblade: Senua's Sacrifice ve DmC: Devil May Cry'nin arkasındaki stüdyo olan Ninja Theory tarafından geliştirildiği düşünüldüğünde , oyunun akıllı yeni mekanikler tanıtacağından ve “canlı servis” oyunlarına dahil edilmediğini görmediğimiz fikirleri keşfedeceğinden eminiz.

En bariz olanı, oyunu dövüşe dayalı dövüşe odaklanarak Overwatch, Destiny 2 ve Paladins gibi diğer kahraman tabanlı oyunlardan ayırmak için açık bir girişimdir. Oyun, dört oyuncudan oluşan takımları, farklı oyun modlarında fütüristik ortamlarda karşılaştıkça, sınıf tabanlı benzersiz savaşçıları kontrol ediyor. Her karakterin farklı bir stil ve kişiliğinin yanı sıra özel bir silah ve alet cephanesi vardır.

Resident Evil 3 Remake

Vizyon Tarihi: 3 Nisan 2020 - Platform: Steam


Çok sayıda sızıntı, Capcom'un gizlice Resident Evil 3'ü yeniden oluşturduğunu ileri sürdü . Sonuçta, RE2 versiyonu şirket için hem eleştirel hem de finansal açıdan büyük bir başarı oldu. Ayrıca , 2017 RE7'nin yayınlanmasından önce tükenme belirtileri göstermeye başlayan genel franchise'ı canlandırmaya yardımcı oldu .

Bir sonraki versiyonları için, Capcom, RE3'ün karakter ve ortam grubunun yeniden tasarlanmış versiyonlarını oluşturarak öncekiyle aynı stratejiyi kullanıyor gibi görünüyor . Büyük kötü Nemesis bile bir facelift aldı ve artık aklımızdan asla silemeyeceğimiz kesinlikle korkunç bir dizi sporcuya benziyor.

Gears Tactics

Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Gears Tactics , Xbox'ın üçüncü şahıs nişancı oyunu Gears of War ile aynı evrende sıralanan sıra tabanlı bir strateji oyunudur. İlk oyunun olaylarından 12 yıl önce gerçekleşen Taktikler , Locust Horde olarak bilinen ölümcül bir canavar türünü yenmek için yola çıktıklarında hayatta kalan bir takımınızı kontrol ettiğinizi görür.

Oyuncular kadrolarının yeteneklerini ve donanımlarını yönetecekler, her ikisi de daha güçlü ganimetler üreterek ve farklı becerilere yatırım yaparak geliştirilebilir. Oyun, hızlı tempolu dövüş ve XCOM oyunlarını anımsatan zorlu düşman AI ile hardcore bir taktik oyunu olarak lanse ediliyor.

Moving Out

Çıkış Tarihi: 28 Nisan 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Moving Out , bu yıl çıkacak olan kooperatif çok oyunculu ağırlıklı bir indie hareketli sim; Yaklaşan oyun SMG Studio tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Geçmiş çalışmalardabulmaca tabanlı oyun mekaniğine sahip bir diğer kooperatif odaklı başlık olan Death Squared yer alıyor .

Oyun, eğitiminizi, gelişigüzel bir şekilde mobilya taşımak için bir ustalıkla son derece vasıfsız hareket eden bir Mobilya Düzenleme Yer Değiştirme Teknisyeni (FART) olarak görüyor. Her şey Ghost Town Game'in Overcooked'i ve daha sonraki yemeklerini daha az yemek hazırlığı ve daha fazla kaosla hatırlatıyor.

Maneater

Vizyon Tarihi: 22 Mayıs 2020 - Platform: EGS

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Maneater , Killing Floor geliştiricisi Tripwire Interactive'den ölümcül bir insan yiyen köpekbalığı olan en güçlü tepe avcılarından biri olduğunuzyaklaşan bir aksiyon-RPG . En iyi "Köpekbalıklarıyla Grand Theft Auto " olarak tanımlanan Maneater , annesi bir balıkçı tarafından öldürülen savunmasız bir bebek köpekbalığı olarak başladığınızı görür. Ne zaman besleneceğinizi veya kaçacağınızı dikkatli bir şekilde seçerek, her zaman besin zincirinin en üstünde olmadığınız düşmanca bir ekosisteme adapte olmayı öğreneceksiniz.

Bu noktaya kadar, oyun sizi gizli konumlarla dolu, ödüllendiren ve zorlu tehditlerle dolu devasa bir sualtı açık dünyasında özgür kılıyor. Siz büyüdükçe ve ortamınıza uyum sağladıkça, köpekbalığınız, kendinizi diğer hayvanlara karşı savunmak ve insanlara karşı intikam almak için faydalı olabilecek yeni mutasyonlar geliştirebilir.

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Vizyon Tarihi: 2020 Başı - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Little Hope , İngiliz oyun stüdyosu Supermassive Games tarafından yaratılan korku macera antolojisinde, PS4'e özel Until Dawn'a kadar en iyi bilinen ikinci giriş olacak . Üçüncü şahıs bir pov içeren oyun, doğaüstü dehşetlerle boğulmuş küçük bir kasabada hayatta kalmaya çalışırken beş oynanabilir karakterden birini kontrol ettiğinizi görecek.

Tıpkı önceki Supermassive oyunlarında olduğu gibi, hikayenin tamamını deneyimlemek ve olası her sonuca tanık olmak istiyorsanız senaryoları her karakterin bakış açısından tekrarlamak zorunda kalacaksınız. Karanlık Resimler Antolojisi , toplamda sekiz benzersiz oyundan oluşacak ve stüdyo hedeflerine ulaşana kadar yılda iki yeni oyun yayınlamayı planlıyor.

Minecraft Dungeons

Çıkış Tarihi: İlkbahar 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Tüm işaretler, Minecraft Zindanlarının popüler sandbox oyununun bloklu estetiğini akıllıca kullanan tatmin edici bir dönüş olacağına işaret ediyor . Diablo gibi klasik zindan tarayıcılarından esinlenen oyun, tehlikeli çeteler ve anlatılmamış zenginliklerle dolu, prosedürel olarak oluşturulmuş labirentleri araştıran oyuncuları görüyor.

Herhangi bir bina mekaniğinden yoksun olan Dungeons , oyunculara kaynak karşılığında benzersiz yetenekler kazandıran özel eserler ile birlikte kılıç, çekiç, balta ve yay kullanarak düşmanlarla savaşmayı vurgular. Minecraft'a benzer şekilde , oyun dört arkadaş için hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu desteği destekleyecek.

Grounded

Çıkış Tarihi: İlkbahar 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Grounded , Fallout bitişik alanı RPG The Outer Worlds'in başarısının ardından Obsidian Entertainment'dan çıkacak bir sonraki projedir . İçinde, bir karınca boyutuna küçülen ve arka bahçelerinde nasıl hayatta kalacağını anlaması gereken bir karakteri kontrol edersiniz. Oyun, diğer üç oyuncuyla takım kurmanıza veya sadece tek başına gitmenize izin veren işbirliği çok oyunculu oyunun altını çiziyor gibi görünüyor.

Grounded'ın işçiliği ve inşa unsurlarını içeren tipik Obsidyen oyunundan çok daha açık uçlu olmasını beklerken , geliştirici, tam teşekküllü bir anlatı etrafında merkezli hikaye tabanlı misyonlar eklemeyi planladıklarını doğruladı. İlk izlenimler bizi Minecraft'ın karşıladığı eşsiz bir karışım olacağına inandırıyor. 

Tunic

Çıkış Tarihi: 1 Temmuz 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Oynamak için can atıyor herkes için uzun süre beklemek oldu Tunik o 2017 Xbox münhasır esinlenerek indie aksiyon macera başlık E3 girmiştir beri Legend of Zelda görünüyor çarpıcı ortamlar ve gizemli ile kendisi için boşluk dışarı oyma edilecek hikaye sevimli bir tilki merkezli.

Oyun, tilki arkadaşımızın ölümcül örümcekler, inciler ve savaşçılarla dolup taşan garip bir adada uyantığını görüyor. 3D-izometrik açıdan bakıldığında, Tunik'in savaş sistemi saldırılarınızı zamanlamaya ve düşmanları atlatmaya büyük ölçüde güveniyor gibi görünüyor.

Marvel's Avengers

Çıkış Tarihi: 4 Eyl 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Crystal Dynamics, Marvel'in Avengers'ı bu Eylül ayında Xbox One'a düştüğünde ikonik kahramanlar grubuna dönecek . Şimdiye kadar, oyunun hem Marvel çizgi romanı hem de sinematik evrenlerin dışında gerçekleştiğini ve Taskmaster'ı ana kötülerden biri olarak yayınlayan orijinal bir hikaye anlatmayı planladığını biliyoruz.

Marvel'in Avengers'ının iki ayrı moda sahip olacağı doğrulandı : tek oyunculu bir kampanya ve dört oyuncunun ana hikayeye geri bağlanan yan görevlerle başa çıkabileceği çevrimiçi çok oyunculu bir bileşen. Son olarak, oyun bir aksiyon RPG olarak kategorize edilir ve her kahramanın görünümünü özelleştirmenize ve farklı oyun tarzlarına uyacak şekilde yeteneklerini değiştirmenize izin verir.

Cyberpunk 2077

Çıkış Tarihi: 17 Eyl 2020 - Platform: Steam

En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)

Muhtemelen 2020'nin en büyük erken sürümü olan Cyberpunk 2077'nin doldurması gereken oldukça büyük ayakkabılar var. Sonuçta, CD Projekt Red's The Witcher 3 , son on yılın en iyi oyunlarından biri olarak kabul ediliyor ve Polonyalı geliştiricinin bir sonraki projesi için çıtayı son derece yükseltti. Oyunun Xbox One sürümü Eylül 2020'ye kadar geri itilirken, X Serisi'ne de gelme ihtimali var.

Birinci şahıs aksiyon RPG olarak tanımlanan oyun, insan ve AI arasındaki çizgilerin her zamankinden daha bulanık hale geldiği distopik bir gelecekte geçiyor. V adında özelleştirilebilir bir kahramanın rolünü üstlenen oyuncular, teknoloji, suç ve neonla dolup taşan açık bir dünya olan Night City'den geçecekler.


YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,12,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,167,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,82,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,76,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,106,PUBG Mobile İpuçları,336,PUBG Mobile Lite,37,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,963,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)
En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)
En İyi Gelecek PC Oyunları 2020 (Ve Ötesi)
https://2.bp.blogspot.com/-Yom5y2JoimM/XnI7LhAPcgI/AAAAAAAAVu4/AVfUsLiLoJoMv4mRUo55agCsuDi5jl79ACK4BGAYYCw/s640/3ccf6a3e-6ab0-452f-af45-957cbafb3f9d.jpeg
https://2.bp.blogspot.com/-Yom5y2JoimM/XnI7LhAPcgI/AAAAAAAAVu4/AVfUsLiLoJoMv4mRUo55agCsuDi5jl79ACK4BGAYYCw/s72-c/3ccf6a3e-6ab0-452f-af45-957cbafb3f9d.jpeg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/en-iyi-gelecek-pc-oyunlar-2020-ve-otesi.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/03/en-iyi-gelecek-pc-oyunlar-2020-ve-otesi.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy