Nubia Red Magic 5G lansman tarihi 12 Mart - TeknoOyun

Nubia Red Magic 5G lansman tarihi 12 Mart

Bu yılın başından bu yana , Nubia Kırmızı Sihirli 5G oyun telefonunun vardıklarında alay edilmiştir. Çinli firma telefonun bazı önemli özelliklerini ve özelliklerini zaten açıkladı. Telefonun görüntüleri de son raporlarda yer aldı. Son olarak, şirket bugün 12 Mart'ta Red Magic 5G akıllı telefonunu duyuracağına dair resmi bir resim yayınladı.

Nubia Red Magic 5G lansman tarihi 12 Mart

Şirket, Red Magic 5G telefonunun 144Hz yenileme hızı destek ekranı ile gelen 5G özellikli dünyanın ilk oyun telefonu olacağını gururla övdü . Model numarası NX659J olan cihaz, yakın zamanda TENAA'da minimum özellikler ve görüntülerle ortaya çıktı. Red Magic 5G telefonu 6.65 inç ekrana sahip ve boyutları 168.56 × 78 × 9.75 mm.

Akıllı telefonun görüntüleri kırmızı ve mavi çift renkli metalik arka spor olacağını ortaya koymuştur. Cihazın arka tarafındaki dikey kamera kurulumunda üç lens bulunur. Aynı şeritte bir RBG LED aydınlatmalı Red Magic markası bulunuyor.

Snapdragon 865 mobil platformu, Red Magic 5G akıllı telefonun başlığı altında bulunacak. Telefon, NSA ve SA çift modlu 5G ağlarını destekleyecek. Telefonun SoC'sine 16 GB'a kadar RAM bağlanabilir . Özel Red Magic OS tabanlı Android 10 , cihaza önceden yüklenmiş olarak gelir. Nubia CEO'su Ni Fei, telefonun AnTuTu kriterlerinde 633K + puan aldığını açıkladı.

Nubia Red Magic 5G lansman tarihi 12 Mart

Red Magic 5G telefonun üçlü kamerasının 64 megapiksel Sony IMX686'yı birincil atıcı olarak barındırması bekleniyor. Yoğun oyun sırasında iç sıcaklığı azaltmak için, telefon hava soğutmalı sıvı soğutma teknolojisi ile donatılacak. Yakışıklı ayrıca düşük gecikmeli kablosuz yayın desteği ile gelecek . 4,500mAh batarya telefonu 55W hızlı şarj cihazıyla birlikte gelebilir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar