PUBG'nin kar haritası Vikendi yakında PUBG PC'ye Geri Dönüyor

PUBG'nin kar haritası Vikendi yakında PUBG PC'ye Geri Dönüyor

Yeni PUBG haritası Karakin bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünde, Vikendi haritası rafa kalkmıştı PUBG . Ve şimdi raporlar Vikendi haritasının geri dönüş yapmaya hazır olduğunu iddia ediyor. Haritanın yeni sürümü, görünüşe göre yarın test sunucularına ulaşacak şekilde ayarlandı. Bu haber PUBG topluluk yöneticisi Hawkinz tarafından Twitter'da doğrulandı. Görüntüde görülen tren, ilginç bir şekilde hareket etmesi gereken hareketleri alay etti.

Yeni haritaya erişim, muhtemelen bu test süresi boyunca PUBG Ortaklarının özel oyunlarıyla sınırlı olacaktır. Test Perşembe günü başlayacak ve Pazar gününe kadar devam edecek. Sızıntılara göre, yeni haritada daha az kar olacak ve Dino Park Dinoland'a genişletilecekti. Demiryolları ve trenler de haritaya eklendi. PUBG'deki Vikendi haritasının yerini alan Karakin haritası maksimum 64 oyuncu için küçük bir harita. Kuzey Afrika kıyılarındaki bir adadır ve sadece 2 × 2 boyutundadır.

Karakin, geniş açık arazi ve zorlu katılımlar sağlayan kurak, kayalık bir ortama sahip bir harita. Geliştiriciler haritanın küçük, hızlı ve tehlikeli olacağına söz veriyor: Miramar'ın gerginliğini Sanhok'un temposuyla birleştirin. Karakin 64 kişilik bir harita.

Kara Bölge, oyuncuları bir binanın güvenliğinden çıkarmak için tasarlanmıştır. Kasabalar Black Zone ile hasarsız, tamamen düzleştirilebilir ve aradaki her şey olabilir. Siyah bölgenin başladığını gösteren bir siren olacaktır. Alan haritada mor renge döner. Vikendi geçici olarak genel maçlardan çıkarıldı ve yerini Karakin alacak.

Geliştiriciler ayrıca Karakin için Yapışkan Bomba adı verilen yeni bir fırlatılabilir de tanıttı. Bu düşmanlarda ve Karakin'deki yeni İhlal Puanlarında kullanılabilir. Bu atılabilir sadece Karakin haritasında mevcut olacak. Mermiler kırılabilir duvarlara nüfuz edebilir ve kampçılar veya onlara karşı olanlar için birçok yol açabilir.

Yorumlar