PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass Sızdırıldı!

PUBG Mobile Sezon 13 Royale Pass Sızdırıldı!

Bu yeni PUBG Mobil Sezon 13, oyuncaklardan sonra temalı görünüyor ve 'Toys Playground' olarak adlandırılıyor.

Yeni sızıntılar var ve şimdi yaklaşmakta olan PUBG Mobil Sezon 13'e bir göz atıyoruz . Bu yeni sezon oyuncaklardan sonra temalı görünüyor ve 'Toys Playground' olarak adlandırılıyor. Bu yeni ayrıntılar, YouTube kanalında Bay Ghost Gaming tarafından sızdırıldı. Tüm yeni eşyalar ve kostümler, çocuk oyuncağından sonra yoğun temalı görünüyorlar. Silah skinlerinin bazıları bile Legos'tan yapılmış gibi görünüyor. Bu oldukça renkli bir yeni sezon olacak.

Karakterler için yeni kostümler ve kostümler Power Rangers'dan büyük ölçüde ilham alıyor gibi görünüyor. Bu, insanların sahip olduğu tüm çocukluk anıları için bir geri arama olmalı. Motosiklet için klasik sarı ve kırmızı oyuncak bisikletine benzeyen bir tema da var. Royale Pass'ta yeni bir AUG ve seviye 3 kask kaplaması. Royale Pass'i satın almak için kostüm ödülleri için iki seçenek Lava Superman ve Flash Superman'dır. Lava Superman kırmızı renkte, Flash Superman mavi renkte hazırlanmıştır.Bunun yanı sıra, koç kafasının kafa maskesi olarak özel bir kabile seti de var. Bu cilt, Horizon Zero Dawn oyunundan esinlenmiş gibi görünüyor. Buna Tribal Treasure denir ve bunun nasıl elde edileceğinden emin değildir. Bu sadece mağazadan satın alınabilecek bir sandığın parçası olabilir.

Sezon 13 için paraşüt, maske, AUG kaplaması ve kostüm içeren çeşitli katman ödülleri var. Geliştiriciler, Andy adında PUBG Mobile Sezon 13 ile yeni karakterler getiriyor. Onun sloganı, “Bu silahı konuşturabilirim” gidiyor, ancak uzmanlığının tam olarak ne olacağından emin değiliz. Bir sürü yeni sesli sohbet seçeneği de geliyor.

Yorumlar