Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

Dünya Savaşı Z performans ve grafik ayarları kılavuzu, oyunda ihtiyacınız olan Max FPS'yi elde etmenize yardımcı olacaktır. Maksimum FPS ve performans artışı için oyun içi grafik ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Bu ayarları değiştirerek, aynı zamanda Dünya Savaşı Z'de gecikmesiz oyunun tadını çıkarabileceksiniz.

Dünya Savaşı'nda Oyun Ayarları

Oyun bölümünde değiştirmeniz gereken çok fazla ayar yok. Devre dışı bırakmanız gereken tek bir ana anahtar ayarı vardır. Bu ayar Hareket bulanıklığı yoğunluğudur . Hareket bulanıklığının oyuna hiçbir faydası yoktur ve sisteminizin gecikmesine neden olabilir. Bu yüzden kapatın ve bazı kaynakları kaydedin.

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

Dünya Savaşı Z Video Ayarları

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

 • Grafik API'sı: Destekleniyorsa Directx 11 veya üstü

Daha yeni grafik API'sı performanstır. Çoğu sistem için, DirectX 11 oldukça yeni olduğundan ve birçok grafik kartıyla uyumlu olduğundan en iyi ayardır. Grafik kartınız DirectX 12'yi destekliyorsa, elbette, devam edin. Ancak herkes için DirectX 11,

 • Ekran Modu: tam ekran

Tam ekran, oyun deneyimi ve performans için en iyisidir. Etkileyici bir zombi öldürme deneyimi yaşarsınız. Ve dünya savaşı z gibi bir oyunda, daha da belirgindir. Bu yüzden tam ekran seçeneğiyle devam edin.

 • Çözünürlük: Maksimum çözünürlük

Çözünürlük, oyun performansı ve oyun deneyiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Önce maksimum çözünürlükte ayarlayın ve oyunu kıyaslayın. Oyun çözünürlüğü azaltmanız gereken mutlak son şeydir. Özellikle büyük bir ekranınız varsa, grafikler üzerinde büyük bir etkisi vardır.

 • Çözünürlük Ölçeği: Varsayılan

Varsayılan çözünürlük ölçeği 1 en iyisidir. Daha düşük bir şey bulanık dokulara neden olur. Performans için çaresizseniz, 0.95'e kadar düşebilirsiniz. Daha düşük bir şey size kötü bir oyun deneyimi yaşatır.

 • Dikey Senkronizasyon: Devre Dışı Bırak

Vertical Sync ile ilgili sorun, FPS'nizin (saniyedeki kare sayısı) monitörünüzün yenileme hızının altına düşmesi, FPS'nizin doğrudan yarıya indirilmesi ve oyununuzun gecikmesi olacaktır. Bu, zombi orduları olduğunda dünya savaşında çok şey olur. Dikey senkronizasyonun her zaman devre dışı olduğundan emin olun.

 • Dinamik Çözünürlük Ölçeği: Kapalı

Bu ayar çevrimiçi oynarken yararlı değildir. Çözünürlük değişikliği, oyun deneyiminiz için kötü olan bir FPS düşüşüyle ​​sonuçlanır. Çevrimiçi oynarken bunu kapattığınızdan emin olun.

 • FidelityFX CAS: Açık

FidelityFX CAS yalnızca AMD GPU'larla çalışır. GPU'nuz bu teknolojiyi destekliyorsa, devam edin. Daha fazla grafik kaynağının serbest kalmasına yardımcı olabilir ve dünya savaşı z'de performansı artırabilir.

 • FPS Sınırı: Sınırsız

FPS ne kadar yüksek olursa oyun o kadar kolay olur. Özellikle World War Z gibi bir çevrimiçi oyun söz konusu olduğunda. Bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, monitörünüzün yenileme hızıyla aynı tutun. Zombileri öldürürken gecikmesiz performans için oyun içinde yüksek bir FPS'ye ihtiyacınız var.

 • Animasyon Kalitesi: varsayılan

Varsayılan en çok önerilen ayardır. Yüksek seviyeye gidebilirsiniz, ancak sadece oldukça yüksek kaliteli bir grafik kartınız varsa. 6 GB'den fazla VRAM'iniz yoksa, ultra ayarları bile düşünmeyin.

Dünya Savaşı Z için Gelişmiş Video Ayarları

Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!

 • Görsel Kalite Ön Ayarı: Özel

Her ayarı ayrı ayrı ayarlayacağımız için, bu ayarı değiştirmeniz gerekmez.

 • Ayrıntılar: Orta veya Yüksek

Yüksek, oyun harika göründüğü için önerilen ayardır. Bunun grafikler üzerinde bir etkisi vardır, bu nedenle oyununuz gecikirse, orta ayarlara geçin. Gerçekten alabileceğiniz tüm FPS'ye ihtiyacınız varsa düşük seviyeye gidebilirsiniz. Ama düşük tavsiye etmiyorum.

 • Kenar yumuşatma: Kapalı

En iyi performans ve FPS desteği için kapalı olarak ayarlayın . Büyük bir ekranınız olmadığı sürece grafik üzerinde yüksek bir etkisi yoktur. Büyük bir monitörünüz varsa, bu ayarı etkinleştirin. Oyunda bulanık ve sinirli modellerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olacaktır.

 • Post İşleme: Orta

En iyi performans ve grafik dengesi için ortam ayarlarını kullanmanızı öneririm. 6 GB grafik kartınız (VRAM) varsa, yüksek veya ultra ayarlarla devam edin. Ama bunun altındaki herkes ortama sadık kalmalı.

 • Gölge Kalitesi: düşük

Bu, ödün verebileceğiniz bir ayardır. Oyunu oynarken iyi bir performans artışı elde etmek için bu ayarı düşük olarak ayarlayın. Gölgeler çok fazla kaynak alır ve hiçbir şekilde size fayda sağlamaz. Bu yüzden dünya savaşı z'de gölge kalitesini düşük olarak ayarlayın ve gecikme sorununuzu düzeltin.

 • Aydınlatma Kalitesi: Orta

Bu ayarı orta olarak ayarlayın. Daha yüksek aydınlatma efektleri oyunun iyi görünmesini sağlar, ancak başka bir avantajı yoktur. Ayrıca, çok fazla grafik kaynağı gerektirir. Orta bir ayar kullanarak, dünya savaşında iyi bir fps ve performans artışı elde edersiniz.

 • Efekt Kalitesi: Orta veya Yüksek

Grafik kartınıza bağlı olarak bu ayarı orta veya yüksek olarak ayarlayabilirsiniz. Efekt kalitesi, patlamalar ve kan sıçraması gibi gelişmiş fizik etkiler sırasında görüntülenecek ayrıntı miktarını kontrol eder. Temel olarak, oyundaki özel efektler çok daha iyi görünecek ve daha iyi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Çoğu sistem için orta ayarları öneririm. Şimdi, rekabetçi bir şekilde oynuyorsanız veya mutlak en iyi performansı elde etmek istiyorsanız düşük ayarlarla gidin.

 • Doku Kalitesi: Orta veya Yüksek

Bu ayar oyun karakterlerinin doku kalitesini ve oyundaki doku modellerini kontrol eder. Grafik kartınıza bağlı olarak orta veya yüksek olarak ayarlayın. 6GB grafik kartınız varsa YÜKSEK ile gidin. Ultra ile de gidebilirsiniz. Temel bir grafik kartına sahip düşük kaliteli bir sisteminiz varsa Medium en iyisidir.

 • Doku Filtreleme: Orta

Doku Filtrelemenin oyun performansı üzerinde de büyük etkisi vardır. Doku filtreleme yüksek olduğunda grafikler daha iyi görünür. Ancak grafiklerin ve VRAM'ın maliyeti de öyle . İyi bir grafik kartınız varsa, Yüksek ile gidin, aksi takdirde çoğu sistem için orta en iyisidir.

Z Dünya Savaşı'ndaki gecikmeyi düzeltmek için ne yapabilirsiniz?

Temel olarak iki tür gecikme indükleyici faktör vardır. Biri ağ gecikmesidir. İkincisi, gecikmeye ve donmaya neden olan FPS ayarlarıdır.

Umarım bu rehber sizin için bilgilendirici olmuştur ve okuduğunuz için teşekkür ederim. Başka öneriniz veya sorunuz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde sorun. Siteyi desteklemek istiyorsanız, bu yayınları arkadaşlarınızla ve oyuncu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,12,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,161,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,76,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,327,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,963,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!
Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!
Dünya Savaşı Z En İyi Grafik ve FPS Ayarları!
https://1.bp.blogspot.com/-FNpVB0mGoag/XrG4F8_-EMI/AAAAAAAAWpE/eNOKS4Pep4UVJXT56tVv71ZDE1o-nzRgACK4BGAYYCw/s640/tokyo-4-696x392.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-FNpVB0mGoag/XrG4F8_-EMI/AAAAAAAAWpE/eNOKS4Pep4UVJXT56tVv71ZDE1o-nzRgACK4BGAYYCw/s72-c/tokyo-4-696x392.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/05/dunya-savas-z-en-iyi-grafik-ve-fps.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/05/dunya-savas-z-en-iyi-grafik-ve-fps.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy