PUBG Mobile: Resmi bir turnuvaya katılmadan önce bilmeniz gereken stratejiler!

PUBG Mobile: Resmi bir turnuvaya katılmadan önce bilmeniz gereken stratejiler!

  • Rekabetçi bir turnuvada kullanılabilecek birkaç taktik saymak.
  • Takım stratejisine bakılmaksızın, taktiklerin birkaçı iyi durumda.

Büyük bir havuz ödülüne sahip PUBG Mobile, dünya çapında büyük turnuvalar getiriyor. Bu, oyuncuların becerilerini ve oyun anlamlarını test etme şansı elde ettiği bir yer.

Geçen yıl, PUBG Mobile 5 milyon USD'lik bir havuz ödülü turnuvası açıkladı. Bölgede PUBG Mobile Pro League de devam ettiği için daha fazla oyuncu rekabet alanına katılmaya motive oluyor.

Son zamanlarda rekabetçi sahnenin içine hızlandırdılar kadar kısa bir süre yapacağız oyuncular için , burada bir puan tablosunun üstünde olmak akılda tutulması gerektiğini bazı hızlı ipuçları, stratejileri ve taktikleri vardır.

Lobideki her takımın bırakma yerini analiz etme

Her takımın bırakma yerini bilmek, bölgeye dönüş rotasına karar vermenize ve takım arkadaşınızla gereksiz kavgalardan ve kayıplardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, belirli bir ekip lobide değilse ve normal bırakma yerinize ulaşılamıyorsa, ekibin bırakma yerini değiştirmesine yardımcı olur.

Haritayı uçak yoluna göre bölme

PUBG Mobile: Resmi bir turnuvaya katılmadan önce bilmeniz gereken stratejiler!

Yukarıdaki Miramar haritasında görüldüğü gibi, dövüş yolunun haritanın güney kısmından ilerlediğini görebilirsiniz.

Haritayı bölgeye ayırırsak, çoğu takım 1. çemberde, 2. çemberde yaklaşık 5-6 takım ve 3. çemberde 2-3 takımda düşecek. Bu bilgi her zaman en az bir takım arkadaşı tarafından toplanmalıdır. Üçüncü ila beşinci bölgelerdeki rotasyonlarda faydalı olacaktır.

Bölgenin kenarları boyunca hareket ederek bir bileşiği tutabilirsiniz. Bu stratejiler birçok uluslararası takım tarafından kullanılmaktadır ancak Asya bölgesi takımlarında nadiren görülmektedir.

Yüksek zemin hala bir avantaj

Takımın başka seçeneği kalmayıncaya kadar, düşmanınızın yüksek zeminde olduğu bir kavgaya asla girmemelisiniz. Düşman daha iyi açılara ve büyük örtüye sahip olacak. Ekibiniz daha sonra çıkan silahlı çatışmalarınızı etkileyebilecek gereksiz hasarlara ve darbelere maruz kalacaktır.

Takım Stratejisi

Takım stratejileri agresif, pasif veya orta dereceli olabilir. Buna bağlı olarak, her zaman dairenin merkezini hedefleyebilir ve son birkaç bölgede sert bir kayma varsa bölgenin kenarını oynayabilirsiniz.

Bölgeleri kavgalara tercih edin

Son ipucu, her zaman dövüş yerine bölgeleri tercih etmenizdir. Bölge yerine öldürmeye giderseniz, puan tablosundaki pozisyonunuzu önemli ölçüde etkileyebilir.

Yorumlar