Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Valorant şu anda Twitch'e milyonlarca oyuncunun Valorant Twitch akışlarını Valorant Drop'u alma umuduyla izliyor. Valorant beta almak için çok kolay bir yöntem bulduk . Henüz damlasını almadıysanız veya arkadaşlarınızın damlayı almalarını istiyorsanız bunu kontrol edebilirsiniz. Her neyse, burada Valorant oynarken maksimum FPS ve kolay öldürmeler elde etmenize yardımcı olan en rekabetçi grafik ayarları.

Valorant'ta en iyi performansı artırmak ve düşmanları kolayca tespit etmek için video ayarlarını ve genel ayarları değiştirebilirsiniz.
 • Video Genel Ayarları
 • Video Grafik Kalite Ayarları
 • Genel Ayarlar
 • Grafik Kartı Ayarlarını Değerleme
 • Nvidia ayarları
 • AMD ayarları

Valorant Video Ayarları

 • Video Genel Ayarları
Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Çözünürlük : Max

Düşmanları kolayca tespit etmek için Valorant'ın yüksek çözünürlükte oynanması gerekir. Çözünürlük düşük olduğunda, kolay öldürmeleri kolaylaştıracak bulanık dokular elde edersiniz. Bu yüzden masaüstünüzün maksimum çözünürlüğünü kullandığınızdan emin olun. Böylece düşmanları HD olarak tespit etmek daha kolaydır.

Ekran Modu: Tam ekran

Oyunlar tam ekran modunda oynanmalıdır. Eğer valorant gibi rekabetçi bir oyun oynuyorsanız, tam ekranda oynamanız gerekir.

En Boy Oranı: Varsayılan

Monitörünüze uygun olanı seçin. En çok önerilen varsayılan değerdir. Bu ayar monitörünüze bağlıdır, bu nedenle buna göre seçim yapın.

Aşağıdaki ayarlar Valorant FPS'ye farklı ayarlarda bir sınır koyar:

 • Pil üzerindeki FPS sınırlaması: 144
 • Pilde maksimum FPS: 144
 • Menülerde FPS sınırlaması: 60
 • Menülerde maksimum FPS: 60
 • Arka Plandaki FPS'yi Sınırla: 60
 • Arka Planda Maksimum FPS: 60
 • Her zaman açık olan FPS'yi sınırla: 144
 • Her zaman maksimum FPS: 144

Video Grafik Ayarları

Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Malzeme Kalitesi: Orta

Malzeme kalitesi, bazı oyun içi eşyalarda silah ve dokuların kalitesini etkiler. İyi bir FPS desteği için orta seviyeye ayarlayabilirsiniz. Bu ayarı “ yüksek ” değere koymak kare hızını düşürür ve yalnızca silahlarınız ve model dokularınız geliştirildiğinden düşmanları tespit etmek için hiçbir yararı yoktur.

Doku Kalitesi: Yüksek

Doku kalitesini yüksek tuttuğunuzdan emin olun. Valorant'ın yüksek özellikli bir PC'ye ihtiyacı yoktur. Yüksek kaliteli dokular ile düşmanları kolayca tespit edebilir ve kolay beceriler elde edebilirsiniz. Kazanan valorantın anahtarı, önce düşmanları tespit edebilmek ve kolay öldürmek için doğru pozisyonlara girebilmektir.

Detay Kalitesi: Orta veya Yüksek

Düşük seviye sistemler için bu ayarı orta olarak ayarlayın . Olarak ayarlayın Yüksek için üst seviye sistemler. Bu ayar gizli karakterler parlak renk aldığından gizli düşmanları tespit etmek için kullanışlıdır. Kolay tespit, kolay öldürme anlamına gelir.

UI Kalitesi: Düşük

Bu, oyun içi HUD'nin kalitesini yönetir. Düşük olarak ayarlayabilirsiniz. FPS, kullanıcı arayüzünün kalitesinden daha fazla kazanmanız gerekir.

Vinyet: Kapalı

Vinyet, renk karıştırma etkisine sahip olduğundan kapatılmalıdır. Temel olarak, oyunun FPS'nin maliyetiyle biraz sinematik görünmesini sağlar. Aynı zamanda netliği azaltır, böylece düşmanları valorantta kolayca tespit edebilmeniz için kapatılması önerilir.

Vsync: Kapalı

Oyuna girdi gecikmesi ekler. Kapatırsanız kapatın. Valorant'ta öldürmek için süper hızlı olmalısın.

Kenar Yumuşatma: MSAA 2x

MSAA x2 en iyi performans ve grafik kalitesidir. Bulanık dokular elde etmemek için bazı kenar yumuşatma gerekir. MSAA x2 çok fazla kaynak tüketmez, bu nedenle Valorant için bize en çok 
önerilen ayardır.

Anizotropik Filtreleme: 4x


Bu ayar köşeleri daha iyi kapatmanıza yardımcı olur. Daha önce CS: GO oynadıysanız, gözetlemenin değerini biliyorsunuz. Yani önerimiz 4X. Sizin için doğru dengeyi bulmak için farklı ayarlar deneyebilirsiniz.

Netliği Artırın: on

Adı her şeyi söylüyor. Bu ayar kaliteyi artırır. Her zaman açık olması gerekir. Bu, düşmanları tespit etmek için değerli olan en yararlı ayarlardan biridir.

Geliştirilmiş Gun Skin Visuals: kapalı

FPS kazancı elde etmek için bunu 'kapalı' olarak ayarlayın. Bu, görünümlerinizin daha iyi görünmesini sağlar, ancak başka bir kullanımı yoktur. Akışta ve youtube videoları yapıyorsanız bunu açabilirsiniz. Aksi takdirde kapatın. FPS ve öldürmeler daha önemlidir.

Bozulma: kapalı

Bu ayar, birçok oyunda gördüğümüz hareket bulanıklığına benzer. 'Kapalı' olarak ayarlayın. Düşmanları kolayca tespit edebilmeniz gerekir. Rekabetçi oyunlarda görsel netliği azaltan her şeyden kaçınılmalıdır.

Gölgeler: kapalı

Bu ayar gölgeleri devre dışı bırakmaz. Sadece gölgelerin kalitesini değiştirir. Detay gölgelerin en azından faydalanabileceğimiz bir oyun içi yararı yoktur. İyi bir GPU'nuz varsa bunu açın. Aksi takdirde kapalı tutmak daha iyidir. Bir dizüstü bilgisayarda oynadığım için onu uzak tutmayı tercih ederim. Sadece bütçe oyun şeyler.

Genel Ayarlar

Valorant için En İyi Grafik Ayarları!

Cesetleri göster: Etkinleştir

Cesetleri takip edebilmeniz için bunu açık tutun. Eğer doktor oynuyorsanız kesinlikle nihai beceri dirilişi için cesetleri bulmanız gerekir. Cypher için diğer oyuncuları tespit etmek için ölü bedenlere ihtiyacınız var.
Yetişkinlere uygun içeriği göster: Etkinleştir

Oyun sırasında kan ve cesetleri görebilmek için bunu devam ettirin. Bu ayar, oyunda düşmanları tespit etmenize yardımcı olur.

Kanı Göster: Etkinleştir

Kolayca kafa vuruşunuz olup olmadığını bilmenize yardımcı olur. Bu gerçekten ne zaman itmeniz gerektiğine karar vermenize yardımcı olur.

Kararsızlık Göstergeleri: Açık

Bu, valorant oynarken ilgili bir sorununuz olduğunda size yüksek bir ping veya ağ sorunu işareti gösterir. Bu, yüksek bir pinginiz varsa, valorant içinde gördüğünüz yüksek ping göstergesi.

Ağ Arabelleğe Alma: Maksimum (yüksek pinginiz varsa)

Bu ayar gecikme sorunu olanlar içindir. Oyunu oynarken valorantta çok yüksek bir ping sorunuyla karşılaştığınızda bu ayardan yararlanabilirsiniz. Sistemimde yaptığım testlere göre, ağ arabelleğini maksimuma ayarladığımda ping çok azaldı.

Bullet Tracers Göster: on

Bu ayar açık olmalıdır. Düşmanları tespit etmeye yardımcı olur ve gizli düşmanların yerini bulmanıza yardımcı olabilir.

Grafik kartı ayarlarına değer verme

Her zaman yeni bir güncelleme olduğunda grafik kartı sürücülerinizi güncelleyin. Valorant'ta en iyi grafik ayarlarını uygularken en iyi sonucu elde ettiğinizden emin olmak büyük bir gerekliliktir.

Tüm sürücüleri güncelleyin. Ayrıca, doğrudan x'i en son sürüme güncellediğinizden emin olun. Diğer tüm sürücüleri güncellemek için Driver Booster kullanın.

Not : En iyi FPS'yi elde etmek için Valorant'ı bir SSD'ye yüklediğinizden emin olun.

Bunlar Valorant için en iyi grafik ayarlarıydı. Umarım bu Valorant ayarları düşmanları kolayca tespit etmenize yardımcı olur. Mutlu oyunlar.

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,12,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,167,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,82,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,76,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,106,PUBG Mobile İpuçları,336,PUBG Mobile Lite,37,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,963,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: Valorant için En İyi Grafik Ayarları!
Valorant için En İyi Grafik Ayarları!
Valorant için En İyi Grafik Ayarları!
https://3.bp.blogspot.com/-CZgL_6DHoqs/XrXALWOyaMI/AAAAAAAAXHs/5ozUonQUNBsNHaVe9R56q04Y7pz3VOnHQCK4BGAYYCw/s640/5e9ed553ae298b5a9038fbae.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-CZgL_6DHoqs/XrXALWOyaMI/AAAAAAAAXHs/5ozUonQUNBsNHaVe9R56q04Y7pz3VOnHQCK4BGAYYCw/s72-c/5e9ed553ae298b5a9038fbae.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/05/valorant-icin-en-iyi-grafik-ayarlar.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/05/valorant-icin-en-iyi-grafik-ayarlar.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy