PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi nasıl indirilir?

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi nasıl indirilir?

  • PUBG Mobile Lite Beta 0.18.0 Güncellemesi, resmi güncellemenin global sunuculara ulaşmasından günler önce yayınlandı
  • PUBG Mobile 0.18.0 Beta Güncellemesinin boyutu 588 MB'dir ve 1 GB ücretsiz depolama alanı gerektirir.
PUBG Mobil Lite 0.18.0 Beta güncelleme yeni güncelleme küresel sunucularını vurur gün kala, haddelenmiş olmuştur. Yeni güncelleme, yeni bir 1. Yıldönümü Lobisi, yeni karakter, popülerlik özelliği ve bir dizi diğer son eklemeyi getirecek.

Oyuncular Beta Güncellemesini indirebilir ve güncelleme resmi olarak yayınlanmadan önce bu özellikleri deneyebilirler. Beta Güncellemesini aşağıdaki cihazlarınıza indirmek için bağlantı sağladık.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi nasıl indirilir?

0.18.0 Beta Güncellemesi, oyun henüz iOS platformunda yayınlanmadığından yalnızca Android cihazlar için indirilebilir. Beta güncellemesini indirmek için aşağıdaki adımları izleyin.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Beta Güncellemesi Link indirin: https://bit.ly/3eypWxU

Önceki bağlantıdan indiremiyorsanız, lütfen buraya tıklayın: https://bit.ly/3dx6dx6
  1. Yukarıdaki bağlantıdan Beta Güncellemesini indirin .
  2. İndirme klasörüne gidin ve indirilen APK dosyasını açın. Beta güncellemesinin boyutu 588 MB'dir ve cihazda en az 1 GB boş alan gerektirir.
  3. Ayarlar> güvenlik ve gizlilik> Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme bölümüne giderek bilinmeyen kaynakların yüklenmesine izin verin.
  4. Geri döndükten sonra 'Yükle' seçeneğini tıklayın. Yükleme işlemi, telefonunuza ve performansına bağlı olarak 5-10 dakika kadar sürebilir.
  5. Kurulum tamamlandıktan sonra , 'Misafir' hesabını kullanarak PUBG Mobile Lite Beta uygulamasını ve 'Oturum Aç'ı açın .
  6. Yükleme hatası alırsanız güncellemeyi tekrar indirmeyi deneyin.

Yorumlar