Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

  • Fortnite'da iyi bir ganimet olmazsa, oyun kazanma şansınız katlanarak düşer.
  • Biraz bakmak gerekebilir, ancak ganimet için diğerlerinden daha iyi yerler var.
Fortnite'ın özüne baktığınızda , ganimet gerçekten herhangi bir maçın en önemli yönüdür. İyi performans için sağlam oyun anlayışına ve iyi bir amaca ihtiyacınız olduğu doğru olsa da, arkanızda güçlü bir envanteriniz yoksa bunların hiçbiri gerçekten önemli değil.

Ortak bir tabancanız varsa ve düşmanınızın nadir bir saldırı tüfeği varsa, amacınız ne kadar iyi olursa olsun büyük olasılıkla savaşı kaybedeceksiniz. Bu yüzden ganimet çok önemlidir ve ganimetin nerede bulunacağını bilmek daha da hayati önem taşır. Bugün, Fortnite Sezon 3'te ganimet bulmak için en iyi beş yeri gözden geçireceğiz.

5 - Terli Kumlar

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

Bu kılavuzda, her konumu tek bir ölçüye dayandıracağız: Bu, sandık potansiyeli. Elbette, sandıkların ne tür ganimetler içereceğini tahmin etmek imkansız, ancak ne kadar çok varsa, sağlam bir silah bulma olasılığı o kadar yüksek olacak. Beş numarada, 36 sandık için yumurtlama noktaları barındıran Terli Kumlar var. Sezon 3 haritasındaki en fazla şey olmasa da, kesinlikle saygın bir sayı ve zaman ayırmaya değer.

4 - Tembel Göl

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

Listede bir sonraki sırada, eski adı Loot Lake olan Lazy Lake var, bu yüzden ganimet potansiyelinin yüksek olduğunu zaten biliyorsunuz. Fortnite'ın ilk günlerinden bu yana konum önemli ölçüde değişmiş olsa da, sandıkların şansı nispeten aynı kaldı.

Toplamda, yaklaşık 35 sandık, POI'de ortaya çıkan puanlara sahiptir. Tembel Göl ve Terli Kumlar arasındaki fark, gölün daha kompakt olmasıdır, yani sandıklar için çok uzağa bakmanıza gerek yoktur.

3 - Kedi Köşesi

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

Üç numara biraz tuhaftır. Haritadaki Catty Corner'a bakarak, orada pek çok sandığın ortaya çıkacağını düşünemezsiniz. Bununla birlikte, ölçümlere göre, bu POI'nin 37 göğüs yumurtlama noktası vardır. Bazı sandıklar için konumun dış kenarlarına bakmanız gerekebilir ama yine de oradalar. Bu, hızlıca ganimet bulmak isteyen oyuncular için mükemmel bir yer.

2 - Fortilla

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

İkinci noktada The Fortilla var. Fortnite Sezon 3'teki yepyeni bir konum olan bu yüzen eski yapılar koleksiyonu, bir nedenden ötürü sıcak bir noktadır. Oyuncuların ellerine geçebilecekleri bir sürü ganimet ve 45 sandık çıkma potansiyeli var. Ancak, ortaya çıkan noktalar POI'nin her tarafına yayılmıştır, bu nedenle biraz arama yapmanız gerekir.

1 - Misty Meadows

Fortnite Sezon 3'te Ganimet için En İyi 5 Yer?

Listemizin en üst sıralarında yer almak biraz sürpriz. Misty Meadows, dışarıdan bakıldığında tamamen normal bir yer gibi görünüyor. Yine de, biraz daha derine inersek, POI'nin 45 göğüs yumurtlama noktasına sahip olduğunu ve hepsine kolayca erişilebilir olduğunu görürüz.

Farklı kulübeler, sandıklar için bir üreme alanıdır ve sadece bir eve girerek üç veya dört sandık bulabilirsiniz. Misty Meadows'u Fortnite Sezon 3'te ganimet için en iyi yer yapan şey bu potansiyeldir.

Yorumlar