[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

Garena Free Fire, 111 Dots Studios tarafından geliştirilen ve iOS ve Android için Garena tarafından yayınlanan bir Battle Royal Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyunudur. 2019 yılında en çok indirilen oyun oldu. Ana konuya dönelim, yani Free Fire Mod Hack APK. Evet, sağladığımız mod, herhangi bir sanal alan veya vpn kullanmadan benim tarafımdan iyi bir şekilde test edildi, bu Hack'i kullanmak için cihazınızı köklendirmenize gerek yok. Bu Free Fire Modded apk apk hack% 100 ücretsiz ve% 99 güvenlidir. Yasaklanma şansı% 1 olmasına rağmen, öncelikle Sahte Kimlik'te oynayın ve daha sonra orijinal kimliğinizi kullanmaktan daha güvenli olduğunu düşünüyorsanız.

Free Fire Mod Apk hackinden bahsedecek olursak, No Ban sorunu, sanala gerek yok, komut dosyası gerektirmiyor, vpn yok, ana bilgisayar yok, cihazınızı köklendirmeye gerek yok ve Free Fire Mod apk hack'in daha birçok avantajı var...

İki yöntem ekledik, böylece bir yöntem sizin için işe yaramazsa, yeni ikinci çalışma yöntemimiz olan ücretsiz ateş kesmeyi deneyebilirsiniz
 • Yöntemler 1: Direct Free Fire Hack Mod APK: -
 • Free Fire Mod Hack Apk'in ekran görüntüleri:
[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!

Free Fire Mod Hack Apk'in Avantajları:

Free fire mod hack apk'nın birçok avantajı var çünkü bu hack'i kullandıktan sonra tüm sunucuları yok edebilirsiniz. Bir çok avantaja sahip olacaksınız çünkü oyuncunun pozisyonunu biliyorsunuz, eğer 1v1 dövüş yapıyorsanız düşmanınızı kolaylıkla yenebilirsiniz. Öyleyse Free Fire Mod Hack Apk'ın ana avantajlarına değinelim

Free Fire Mod Hack Apk Ağustos 2020'nin Bazı Ana Avantajları
 • VPN gerekmez
 • Ana Bilgisayar Gerekmiyor
 • Sanal Alan gerekmez
 • Herhangi bir senaryo yok
 • Yasak kimliği sorunu yok
 • Kök Gerekmiyor
 • Her seferinde verileri temizlemeye gerek yok
 • Orijinal OBB
 • GG yok

Free Fire Mod Hack Apk Ağustos 2020 Özellikleri:

Free Fire Mod Hack Apk'ın özelliklerinden bahsedecek olursak, o zaman pek çok heyecan verici özelliğe sahip. Sağladığım bu hack Free Fire V1.51.2 için ve duvar hack modu, hayalet mod, geri tepmesiz, otomatik kafa vuruşu vb. Gibi birçok özelliğe sahip.

Hayalet modu :

Free Fire Mod Hack apk üzerinden hayalet modunu etkinleştirebilir ve görünmez hale gelebilirsiniz. Artık seni göremiyorsun ama düşmanını çok net görebiliyorsun. Öyleyse avantaj elde edin ve düşmanınızı öldürdüğünüz yerden haber vermeden düşmanınızı yok edin. Bu yüzden eğlenceli olacak.

Duvar Hack Taşı:

Wall Hack adı olarak, Free Fire Mod Hack Apk August 2020'den gelen bu hack'i aktif hale getirerek duvarın arkasından öldürebilirsiniz. Düşman siperde olsa bile düşmanı öldürebilirsiniz.

Geri Tepme Yok:

Geri Tepme Yok, silahınızın sıfır geri tepmesi anlamına gelir. Geri tepmesini kontrol etmekte sorun yaşıyorsanız, bu hack'i Free Fire Mod Hack Apk v1.51.2'den etkinleştirebilir ve bu hack'i etkinleştirdikten sonra silah geri tepmeniz sıfır olur.
Otomatik Nişan:

Otomatik Nişan, düşmana yönelik nişanınızın otomatik olarak hareket edeceği anlamına gelir. Bu hack, tüm ekip sizi aceleye getirdiğinde ve gerginlik nedeniyle hedefinizde dengesizlik olduğunda çok kullanışlıdır. Böylece bu hack'i Free Fire Mod Hack Apk August 2020'den de etkinleştirebilirsiniz.

Nişan Alma Kilidi:

Bu hack, Auto aim hack'i etkinleştirdiğinizde aktif hale gelir, ardından bu hedef kilidi hackini de etkinleştirmelisiniz, aksi takdirde düşmanın HP'si düştüğünde, nişan otomatik olarak diğer düşmana doğru düşmeden hareket edecektir.

Sarsıntı Kapsamı Yok:

Sarsıntı Dürbünü Yok, AR ile uzun mesafeli düşmanlarla savaşırken, o zaman dürbün modunda ateş ettiğinizde kapsamı sallama sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu hack'i Free Fire Mod apk hackinden etkinleştirerek Scope'un titremesini devre dışı bırakabilirsiniz.

Ağaç Yok, Çim Yok, Sis Yok:

Free Fire Mod Hack Apk'tan ağaçları, çimenleri ve sisi devre dışı bırakabilirsiniz. Bu etkileri devre dışı bırakarak düşmanınızı çok kolay bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Araba Uçurma

Free Fire Mod Hack apk içerisine eklenen car fly seçeneği, aracınızı uçurmak ve düşmanlarınızı şaşırtmak için bu hack'i kullanabilir ve etkinleştirebilirsiniz.

Hızlı Araba:

Free Fire mod Hack Apk'de eklenen araba seçeneğinin hızını artırın. Arabanın hızını olabildiğince hızlı artırabilirsiniz.

Hızlı koşu :

Speed ​​Run, ücretsiz fire hack mod versiyonuna da eklenmiştir. Free fire hack'i etkinleştirerek hızlı hareket etmek için koşu hızınızı artırabilirsiniz.

Gece modu :

Night Mode, Free Fire hack Mod apk Ağustos 2020'de eklendi. Gece modunu aktif hale getirmek için bu seçeneği aktif hale getirebilirsiniz.
Sınırsız Diamond Free Fire Hack:

Hayır, bu ücretsiz ateş hackini kullanarak sınırsız elmas elde edemezsiniz. Ayrıca hiçbir hack, hesabınıza sınırsız elmas sağlayamaz. Bu ücretsiz ateş hackini kullanarak sınırsız elmas olduğunu iddia eden web siteleri, bu web sitesi sadece sizi kandırıyor ve sizi kandırarak para kazanıyor. Öyleyse, ücretsiz ateş için sınırsız elmas kesmek bulmak için zaman kaybetmeyi bırakın, bununla ilgili hiçbir işe yaramayacaksınız. Sadece zamanınızı kaybedeceksiniz ve başka hiçbir şey yapmayacaksınız, ancak hiçbir zaman serbest ateş için sınırsız elmasın hiçbir çalışma kesmesini elde edemezsiniz. Sadece çalışan bir hack sağlıyoruz, size yalan söylemek ve çalışmayan hack adına sizi dolandırmak istemiyoruz. Yalnızca bizim tarafımızdan test edilmiş gerçek çalışma içeriği sağlıyoruz .

Ayrıca oyunu oynadıktan sonra tanıyacağınız Medkit Run, Shot in sea, Rain of mermi gibi daha birçok özellik var.

Free Fire Mod Hack Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 • Öncelikle bu bağlantıya gidin ve Ağustos 2020 Free Fire Hack mod versiyonumuzu indirin
 • Free Fire hack apk yüklendikten sonra obb dosyasını başka bir yere kopyalayarak obb dosyasının yedeğini alın
 • Şimdi Free Fire Mod Apk Ağustos 2020'yi yükleyin
 • Apk dosyasını yükledikten sonra obb dosyanızı kopyalayıp Android> obb'ye yapıştırmanız yeterlidir.
 • Şimdi uygulamayı açın ve şimdi farklı hack seçeneklerini göreceksiniz, sadece etkinleştirin ve keyfini çıkarın 

Yöntemler 2: En Son Free Fire Hack Ağustos 2020

Ziyaretimizin birçoğu, bedava ateş hileli apk'nın apk başlatıldıktan sonra her seferinde çöktüğünü bildiriyor, bu yüzden yeni yöntemle geri döndük ve bu yöntemin çökme ya da başka bir problemi yok. Bu, kimliğinizi bloke etmeden çalışan en son Free Fire Hack yöntemidir.

Şimdi, Ağustos 2020'de% 100 çalışan Free Fire Hack yönteminin en yeni özelliklerinden bahsedelim. Özellikler hakkında konuşursak, o zaman uçan araba, hız kesmek, nişan alma botu, düşman konumu, otomatik kafa vuruşu ve daha pek çok özelliği var. .

Bu Yeni Free Fire Hack Nasıl Kullanılır Ağustos 2020:

 • Öncelikle buradan Free Fire Hack mod apk'yı indirip yükleyin
 • Şimdi buradan Bedava ateş için sanal Uzay indirin
 • her iki uygulamayı da yükledikten sonra sanal alanı açın
 • Şimdi sanal alana ücretsiz ateş apk ve ücretsiz ateş modu hack (yani Arif Modlar) ekleyin.
 • Şimdi her iki uygulamayı da sanal alana ekledikten sonra
 • Şimdi sanal alandan Arif modlarını açın
 • Şimdi yeni bir pencere açılacak ve şimdi Hack'i Aç'a tıklayın
 • Bundan sonra Oyunu Başlat'a tıklayın
 • Şimdi oyununuzun açılmasını bekleyin ve ücretsiz ateş oyununuzda hackleyeceksiniz
 • bu yüzden ücretsiz ateş hackinizle oyunun tadını çıkarın
Hala herhangi bir sorununuz varsa veya bu hack sizin için çalışmıyorsa ve ihtiyacınız varsa, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin; size en iyi çözümü sağlayacağız

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,12,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,161,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,76,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,327,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,963,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: [Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!
[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!
[Güncellenmiş] Free Fire Mod Hack Apk v1.52.0 Ağustos 2020 | Aimbot, Geri Tepme Yok ve Daha Fazlası!
https://1.bp.blogspot.com/-xzV3zwgvhJI/Xy-qk9z0AUI/AAAAAAAAYc4/I29sqQ5x1qkOK81q1iE2C_53JLANw8O0gCK4BGAYYCw/s640/free-fire.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-xzV3zwgvhJI/Xy-qk9z0AUI/AAAAAAAAYc4/I29sqQ5x1qkOK81q1iE2C_53JLANw8O0gCK4BGAYYCw/s72-c/free-fire.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/08/guncellenmis-free-fire-mod-hack-apk.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/08/guncellenmis-free-fire-mod-hack-apk.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy