PUBG Mobile Erangel 2.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

PUBG Mobile Erangel 2.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Geçen hafta size 24 Ağustos'ta Tencent Games'in PUBG Mobile'ın yaklaşan planıyla ilgili birçok yeni duyuru yapacağını bildirmiştik. Bugün, yaklaşık 15 dakikalık bir canlı yayın videosu aracılığıyla, PUBG Mobile'ın geliştiricileri, özellikle yaklaşan eSpor etkinlikleri ve gelecek güncelleme 1.0 Sürümü hakkında birçok yeni duyuru yaptı. Ancak çoğu insanın gözden kaçırdığı şey, bu duyurular arasında Erangel 2.0 Haritasının Yayınlanma tarihinin de ortaya çıkmasıydı. ve bugün bu yazıda bundan bahsedeceğiz.

Erangel 2.0 , yaklaşık bir aydır PUBG Mobile'ın küresel beta sürümünde. Yeni haritaların testleri neredeyse bir yıldır yapılıyor. Tencent, Erangel'in PUBG Mobile'ın kalbi olduğundan bahsetmişti ve işleri karıştırmak için tek bir risk bile almayacaklardı. Ama şimdi Erangel 2.0'ın testi tamamlandı ve yeni harita lansman için hazır.

Erangel 2.0, PUBG Mobile 1.0 Sürümünde Çıkacak :

PUBG Mobile Erangel 2.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Ancak, geliştiriciler Erangel 2.0'ın bir sonraki güncellemede geleceğini henüz resmi olarak onaylamadılar . Ama işler zaten su kadar net. Her PUBG Mobile oyuncusu Erangel 2.0'ın bir sonraki güncellemede yani 1.0 Versiyonunda geleceğini zaten biliyor. Ayrıca, bugünkü PUBG Mobile New Era Duyurusunda , yeni güncellemenin (Sürüm 1.0) oyunu Yeni Bir Çağ'a taşıyacağı ve uzun zamandır beklenen bir sürprizin yakında geleceği belirtilmişti. (Açıkçası Erangel 2.0)

PUBG Mobile 1.0 Sürümü Ne Zaman Çıkacak?

Şimdi soru, PUBG Mobile 1.0 Sürümü ne zaman çıkacak ? Genellikle, tüm önemli güncellemeler oyuna lansmandan yaklaşık bir hafta önce gelir ve PUBG Mobile Season 15, 15 Eylül civarında bir yerde yayınlanır, böylece bir fikir edinebilirsiniz, değil mi? Ayrıca bugün yapılan açıklamada geliştiriciler sürprizin 8 Eylül'de geleceğini açıkladılar. Yine aklımızı kullanırsak PUBG Mobile 1.0 Versiyonunun 8 Eylül 2020'de çıkacağı açık.

PUBG Mobile Erangel 2.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Erangel 2.0 PUBG Mobile'da Ne Zaman Çıkacak?

Yukarıda belirtildiği gibi Erangel 2.0, 1.0 sürümü ile birlikte PUBG Mobile'a gelecek. Bu nedenle Erangel 2.0, 8 Eylül 2020'de PUBG Mobile'da gelecek.

Yorumlar