PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020

PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020

PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020

PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020

PUBG Mod APK Sürüm 1.0 - Sınırsız UC ve AimBot Hack Uygulaması
tüm PUBG severler için iyi haber;  PUBG MOD'un yeni bir mod versiyonunu başlattık. Hindistanlıysanız, bu yeni modu bugün indirin. Kısa süre önce PUBG Mobile yeni 1.0 versiyonunu piyasaya sürdü. Yeni bir haritayı ve içindeki bazı önemli değişiklikleri görebileceğiniz yer. 

NOT: Lütfen Bu Tür Dosyaların İndirilmesinden Kaçının. Cihazınız için zararlı olabilir. Tüm ayrıntıları öğrenin ve bunu kendi sorumluluğunuzda yapın

PUBG Mobile MOD Apk: - Bu PUBG Mobile MOD'un bilgilendirici bir gönderisidir. Değerleri ve Değerleri Öğrenin ve PUBG APK + OBB PUBG MOD APK Sürüm 1.0'ın Son Sürümünü Nasıl İndireceğinizi Öğrenin. PUBG Mobil Mod APK 2020'yi Ücretsiz Alın. Premium PUBG Mod APK, PUBG Mobile hile versiyonunu çok ucuz bir fiyata satın alın.

PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020

Çin'in en popüler oyunu PUBG Mobile hakkında bildiğiniz her şey. Ancak bazılarınız PUBG Mobil Mod'u bilmiyor. PUBG Mobile MOD veya PUBG MOD, PUBG Game'in daha fazla özelliğini keşfedebileceğiniz PUBG Mobile Game'in modifiye edilmiş bir sürümüdür. Mod, oyun şartlarını dolandırmanın yasadışı ve istenmeyen bir yoludur. Mod yerine gerçek oyunları daha iyi kullanın. MOD APK Game'de PUBG Game'in ücretli özelliklerine PUBG MOD'da ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bu MOD Oyununda sınırsız sağlık, sınırsız AMO ve yeniden yükleme mermisi yok, Duvar sürükleme ve Sınırsız PUBG UC'yi ücretsiz olarak alacaksınız.

PUBG MOD Apk nedir?

PUBG MOD, Oyundaki gelişmiş özelliklerin kilidini açmak için PUBG Mobile Game'in özelleştirilmiş veya özel bir APK sürümüdür. Esas olarak PUBG Mobile'ı hacklemek için kullanılır. Bu MOD Apk'ta oynayarak hiçbir Maç kaybetmezsiniz. Burada Efsanevi Kıyafet, Sınırsız Uc, Silah Görünümü, Araç Görünümü ve Ayrıca Ücretsiz RP gibi daha birçok ücretsiz özellik elde edersiniz. Bu Free MOD Apk'da herhangi bir PUBG Mobile ESP, PUBG Script & Pubg Cheat Code kullanmanıza gerek yok.

PUBG MOD APK'da bp kullanarak ücretsiz PUBG UC alabilirsiniz. PUBG Oyun Modunu kullanmak yasal bir yol değildir. On yıl boyunca hesabınızın yasaklanma şansı olacak. Bu Mod ile oynamanızı önermiyoruz. PUBG Mobile'ı gerçekten oynayın ve oyunun tadını çıkarın. MOD için dilerseniz, bunu kendi riskiniz olarak kullanabilirsiniz. Bu PUBG MOD Apk'ı yükledikten ve tüm OBB dosyalarını yapılandırdıktan sonra, oyunun tüm gelişmiş seçeneklerinin kilidini açacaksınız. Burada PUBG Match'i kazanmanıza yardımcı olacak pek çok gelişmiş seçeneğe erişeceksiniz. Mod APK kullanmak çok risklidir çünkü hesabınızın kalıcı olarak feshedilmesine neden olabilir.

PUBG Mobile MOD'un Temel Özellikleri:

AimBot: - Düşmanı otomatik olarak hedeflediği otomatik nişan alma özelliğidir. Ona nişan almak için düşman hareketini izler. Düşmanı otomatik olarak tespit eder ve ateşiniz düşmanı asla ıskalamaz. Ateş ettiğiniz tüm mermiler otomatik olarak hedef düşmana isabet eder.
☠️ WallHack: - Bu MOD Apk, PUBG Mobile Wallhack'i iyi destekler. Wall Graphic Dragout özellikleri. Grafik kısıtlamasını kaldırır ve Silahınızın AMO'su herhangi bir fiziksel animasyondan geçebilir.
⛑️ Otomatik Sağlık Artışı: - Sağlığınızı düzenli aralıklarla otomatik olarak artıracağım. Bunun ipucu TDM Wire House'dur.
🤑 Sınırsız UC: - Ücretsiz PUBG UC alacaksınız ve premium Pubg kuponu ve skin ücretsiz satın alabilirsiniz. Royal Pass & Gun Görünümü bu UC'de sınırlandırılmıştır ve hediye edemezsiniz.
🔫 Ücretsiz Silah Skinleri: Bu Mod Uygulamasında Gun SKIN'in hiçbir özelliği yoktur
🚫 Anti Ban: - Bu Modded Apk'de, hesabınızı blokaj veya 10 yıllık fesih için kaydeden Anti Ban Seçeneği vardır. Oyunu hızlı ve güvenli bir şekilde oynayın.
Limit Yok: - Herhangi bir limit sabit değilsiniz. Bu Mod Oyunu ile sınırsız bir maç oynayabilirsiniz.
⚠️ Geri Tepme Yok: - Silah geri tepmesini% 0'a düşürür, bu da oyunda düşmanlarınızı oynamanız ve öldürmeniz için daha kolaydır.

PUBG Mobile MOD V1.0'ın Diğer Özellikleri

Kök Gerekli Değil - Köklü olmayan bir telefon kullanıyorsanız, çalışması için cihazınızı herhangi bir manipülasyona veya köklendirmeye ihtiyacınız yoktur. Aynı zamanda köklü olmayan bir cihaz üzerinde de çalışıyor.
Araç Konumu Haritası - Bu mod güncellemesinde, şimdi yeni bir özellik çıkıyor. Düşman araçlarının uzaklığını sizden takip edebilirsiniz. Oyun ekranında düşmanın araç mesafesini ve konumunu gösterecektir.
Öğeleri göster - Bu, hiçbir PUBG MOD'da asla elde edemeyeceğiniz inanılmaz bir özelliktir. Bu seçenekte, bölgede bulunan öğeleri gösterebilirsiniz. Medic, Gun, AMO, Vehicle, Helmet ve Vest gibi her şeyi bir oda veya alan üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Bu, oyun içinde zaman yönetimi yapmanıza yardımcı olabilir ve düşmanlarınızı hızla aşabilirsiniz.
Bellek Hack - Bu özellik PUBG ID Yasanızdan korunur. PUBG'nin çoğu MOD APK'sı, PUBG ID Ban'ınızı on yıl boyunca işaretlemek için bu tür özellikler sunmaz. Bu temel özellikler, kameranızın hatırını gizlemenize ve PUBG ID'nizi yasaktan kurtarmanıza yardımcı olur.

PUBG MOD Apk Nasıl Kullanılır ve Kurulur

  1. Öncelikle PUBG Mobile'ı telefonunuzdan kaldırdınız. Daha önce indirdiyseniz.
  2. Güvenlik ayarınıza Goto tarafından Bilinmeyen Kaynaklara İzin Verin.
  3. Şimdi aşağıdaki makale bağlantılarında PUBG Mod ve OBB Dosyasını İndirin.
  4. İndirilen PUBG Apk'yi yükleyin
  5. Şimdi OBB Verilerini OBB Klasöründen Çıkarın
  6. Bu İlk Açık Dosya Yöneticisi için -> Android Klasörünü Aç -> Sonra OBB Klasörü -> OBB Klasörü altında "com.tencent.ig" ile Yeni Bir Klasör Adı Oluşturun
  7. Artık PUBG Mod Oyununuz Oynamaya hazır olacak
Not: Hiç kimsenin herhangi bir Oyun veya Şirket Politikasını ihlal etmesini önermiyoruz. Bu Gönderi yalnızca örnekleme amaçlıdır. PUBG Game Hacking ile ilgili esasları ve kusurları buradan öğrenmelisiniz.

PUBG Mod APK İndir Dosyası

İndirilecek en son PUBG APK ve OBB Mod dosyaları. Birinin İki Türü Vardır veya bir başkası ödenir. Ücretli PUBG Modunun pek çok ücretsiz özelliği var ve herhangi bir hesap yasağı olmadan Ücretsiz Oynayacaksınız. İşte indirmek için Hem Ücretsiz hem de Ücretli OBB Dosyası. APK ve OBB dosyasını aynı bağlantıda bulacaksınız. PUBG Mobile APK dosyasını indirmek için herhangi bir ücretsiz bağlantı eklemiyoruz. Premium bir bağlantıya gitmeniz de yardımcı olur.

PUBG Mobile Modded Apk 1.0 Bilgisi

PUBG Mobile Yeni MOD Version 1.0 bugün kullanıma sunuldu. Lütfen paketi kurun ve oynamanın tadını çıkarın.

PUBG v 0.18.0 MOD + OBB

KURULUMU.!

PUBG MOBILE MOD APK v0.18.0 HİLE İNDİR dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım..

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,11,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,160,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,75,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,318,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,943,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020
PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020
PUBG Mobile MOD APK v1.0 İndir - Ücretsiz PUBG Mod 2020
https://1.bp.blogspot.com/-t4aQBWvubt0/X2pWul6-USI/AAAAAAAAb_M/40P36kMIKykl-7M-0ZmyzVMALZfho70GwCK4BGAYYCw/s640/Image-result-for-pubg-mobile-lite-mob.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-t4aQBWvubt0/X2pWul6-USI/AAAAAAAAb_M/40P36kMIKykl-7M-0ZmyzVMALZfho70GwCK4BGAYYCw/s72-c/Image-result-for-pubg-mobile-lite-mob.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/09/pubg-mobile-mod-apk-v10-indir-ucretsiz.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2020/09/pubg-mobile-mod-apk-v10-indir-ucretsiz.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy