PUBG Mobile Sezon 15 güncelleme boyutu ve zamanı

PUBG Mobile Sezon 15 güncelleme boyutu ve zamanı

  • PUBG Mobile Sezon 15 güncellemesinin çıkış tarihi çıktı, ancak boyutu hala net değil.
  • Yeni sezon, birçok kozmetik ürün dışında genel olarak daha iyi bir oyun deneyimi getirecek.
PUBG Mobile , Android ve iOS platformları için en çok oynanan battle royale oyunlarından biridir. Bu başlığın başarısının temel nedeni, geliştiriciler tarafından daha eğlenceli hale getirilmesi için sunulan sık içerik güncellemeleridir.

PUBG Mobile'daki en son gelişme, oyuncular için genel oyun deneyimini önemli ölçüde artıran bir ton içerik eki ve özelliği getirdi. En son 1.0 güncellemesinin ardından, oyuna inanılmaz derecede taze bir görünüm kazandıracak yeni Sezon 15'i deneyimleme zamanı geldi.

PUBG Mobile Sezon 15'in çıkış tarihi de resmi olarak açıklandı ve 14 Eylül 2020 olarak belirlendi . Ancak boyutu henüz bildirilmedi, ancak işte aynı için beklenen güncelleme boyutu.

PUBG Mobile Sezon 15 güncelleme boyutu

PUBG Mobile Sezon 15 güncelleme boyutu ve zamanı

Spesifikasyonlara göre, Sezon 15 güncellemesinin boyutu yaklaşık 5 ila 10 MB arasında olmalıdır. 14 Eylül'de geliştiriciler, oyunun Royale Pass bölümünü açmak için küçük bir yama güncellemesi yayınlayacaklar. Dahası, sunucular bu sezonun yayınlanması için kapatılmayacak.

Gelecek Sezon 15 güncellemesinin tüm dünyada saat 07: 30'da (2:30 GMT) yayınlanmaya başlaması ve birkaç saat içinde kademeli olarak herkes için yayınlanması bekleniyor.

İşte Sezon 15 güncellemesinin yayınlanma tarihine ilişkin PUBG Mobile'dan resmi açıklama:

"Kullanıcı deneyimini yeni oyuncu kontrolleri ve görsel deneyimlerle tamamen elden geçirdik! Royale Pass Sezon 15: BEYOND ACE 14 Eylül'de çıkacak. Yeni Cheer Park ve Eğitim Alanında arkadaşlarınızla etkileşim kurun ve eğlenin!"

Her zaman olduğu gibi, PUBG Mobile'ın 15. Sezonu yaklaşık iki ay sürecek ve 16. Sezon bir önceki kapanışa doğru çekilir çekilmez başlayacak. PUBG Mobil Sezon 15 bitmeli 13 Kasım 2020 , ve RP bölüm aynı tarihte kilitlenecektir.

Yorumlar