PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

 PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

Sevilen mobil oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile, önümüzdeki haftalarda muhtemelen 20. dönemini kutlayacak. PUBG oyuncuları Sezonu ile 19'un tadını çıkaran sadece birkaç kez oldu. Ancak, hedeflerine ulaştıktan kısa bir süre sonra PUBG Mobile Sezon 20 sızıntılarını arayan çok az kişi olacak.

Pubg Mobile Sezon 20 sızıntıları ve söylentileri ile influencer sıkıntısı yok. Şimdi farklı sızıntılardan üretim tarihleri, RP'ler hakkında bilgi topladık ve tüm sızıntı ve söylentilerin çeşitliliğini oluşturduk. Bunların neden resmi olmadığını aklınızda bulundurun. Geldiği doğrulanan daha fazla haberle yükseltmeye devam edeceğiz.

O zamana kadar, tam olarak ne bekliyorsunuz? Devam edin ve doğrudan PUBG Mobile Sezon 20 Royale Pass'in tüm yeni sızıntılarını görün.

PUBG Mobil Sezon 20 Çıkış Tarihi?

Geleneksel olarak konuşursak, PUBG geliştiricileri, tipik bir periyodun sadece 7-8 hafta sürebileceği bir PUBGM düzenlediler. Mevcut PUBG Mobile Sezon 19, 17 Mayıs 2021'de bazı harika görünümlerin yanı sıra muhteşem Godzilla vs Kong gibi bir fırsatla piyasaya sürüldü.

Temmuz PUBGM Sezon 19 RP toplaması 12 2021'de duracak. Royal pass bölümünün oyun içi kısmındaki bölümde dikkat çekiyor. Ayrıca, herhangi bir mevsimi hazırlamak genellikle 24 saat sürer. Bununla birlikte, geliştiricilerin video oyun dünyasında yepyeni olan büyüme sezonunu boşaltmak için fazladan 2-3 gün ayırması ve herhangi bir gösteri durdurucu olmamasını sağlaması.

Buna dayanarak, PUBG Mobile Sezon 20 Lansman Tarihi için en faydalı olan durum 17 Temmuz Cumartesi civarında olmalıdır. İdeal olarak, PUBG Mobile India, yani Battlegrounds Mobile India bir ilki gerçekleştirebilirdi.

PUBG Mobil Sezon 20 RP Ödülleri

Oyuna olan sevgimiz arttıkça, daha fazla PUBGM aracı ve görünümü elde etme beklentimiz de artıyor. Geliştiriciler, her dönem benzersiz RP avantajları sağlayarak oyunun cazibesinin korunmasını sağlar.

O halde, kaynaklar karıştırıldığı için şu anda teyit edilemeyebilecek ne yazık ki birkaç bilgi ile bir kez daha karşınızdayız. Ancak yine de, birçok sızıntı, farklı yapılarda ve çeşitli olabilen dosyalarda yayınlandıkları için gerçekleşir. İşte PUBG Mobile Sezon 20 sızıntılarıyla ilgili bazı bilgiler.

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri – Silahlar

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

AKM

PUBGM Sezon 20, ücretli Royal pass planıyla ilişkili olarak 90. ​​seviyede sunulan bu AKM'yi içerebilir. Bu AKM, üzerinde güzel devrim desenleri ve hisse senedi ile ilgili güneş ile okyanusu olan bir tema ile geliyor. Bu, yükseltilebilir bir epidermis gibi görünmüyor, yine de güzel. İnci avcısı AKM adlı son dönemle kıyaslanabilir son derece bir silah gördük.

Kar98k

PUBG Mobile Sezon 20 Royale Pass satın alındığında, oyunculara paketi satın alırken nefes kesici olan bu Kar98k hediye edilecek. Oynamak süper kolay görünüyor, ancak her PUBG mobil oyuncusu bunun gerçekten oyundaki en ölümcül ateşli silahlardan biri olduğunu anlıyor.

Tüyleri ve zikzak altın deseni ile tepesinde çarpıcı bir renge sahiptir. Namlu, üzerinde avladığı küçük, güzel bir kalbe sahiptir ve bu da oyuncularınız için daha fazla alay konusu olabilir. Silah, altın rengi bir kaplama içerir ve ayrıca harika görünür.

AWM

Çarpıcı olan AWM, Sezon 20'nin öğesi olacak. Bu AWM, altın, siyah renkli ve beyaz renk düzenine sahiptir. Bize güzel etkileri ve ganimet sandıkları ile geliştirilebilen bir deri gibi görünüyor.

Kaynağa uygun olarak, AWM silahı asla Royal Pass ödüllerinin doğru bir unsuru olmayacak. Aksine, PUBG mobile'ın her sezon yayınladığı bir ganimet sandığı şanslı olan bir kaplamanın ayrılmaz bir parçası olacak. AWM'nin Arctic Warfare Magnum veya AI-Arctic Warfare Magnum'u temsil ettiği az bilinen bir gerçektir.

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobil Sezon 20 RP Görünümleri

Okyanus temasından dolayı devam eden oyuncular, üzerinde trident ve Atlantis kralını veya okyanusu simgeleyen bir tacı olan bu miğferi alabilirler. Bu kask, su kütleleriyle bağlantılı daha fazla karakter sağlayan kulakların aksine Yüzgeçler sunar.

Henüz 1. seviye ve 2. derece olmadığımız için 3 kask bile sızdırılan görüntü sızdırılıyor. Oyuncular bu kaskı kraliyet olan telafi edilmiş geçiş planıyla ilişkili olarak 25. derecede alabilirler. Kayış, üzerinde denemek için çok cazip görünen oldukça küçük bir kalbe sahiptir ve!

Tava

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG the Pan olan en ikonik silahlardan biri. Düşmanlarınızı Pan ile vurarak öldürmenin tatmin edici bir yolu, çıkardığı tatmin edici gürültüyü kullanmak gerçekten neredeyse komik.

Söylentilere göre Pan, aralarında bir çarpı işareti olabilecek iki kanatla görülebilir. Hepsi, tava siyahı olan saf renkle birlikte giden parlak altın rengindedir. Kulplar ayrıca bir altın ipucu sağlar ve kesinlikle yeni bir oyuncu modelinin etrafında veya ellerinde asılı dururken kesinlikle çarpıcı görünecek. Bu tava muhtemelen kraliyet kartı avantajlarında mı yoksa Royal Pass kullanılarak serbest bırakılan kasalar arasında mı satılacak gerçekten doğrulanmadı.

Paraşüt

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

Paraşüt, her oyuncunun turun en başında bir yere inerken kullandığı bir şeydir. Belki de bir oyuncunun envanterinde göze çarpan en önemli şeylerden biridir. Paraşüt epidermisi, bir oyuncu kraliyet olan geçişi her satın aldığında hemen kullanılabilir hale getirilir. Bu epidermis, çarpıcı mavi renk damakını görebildiğimiz gibi kask üzerinde gördüğümüz okyanus temasını kesinlikle tamamlıyor ve üzerinde bir taç olduğu için kask tarafından da iyi bir şekilde destekleniyor.

Damlama listemizde ikinci olan paraşüt, yukarıdakinden çok büyük bir farka sahip. İyi bilinen bir görünümdür. Herkes, belki de geçiş biletini satın almayan oyuncular için kullanılabilir. Birinin bunu nasıl kullanacağı gerçekten kafa karıştırıcı, ancak iyi ve biraz mavi olan gerçekten bir tasarımla kolay. Bireysel olarak bu paraşütü kullanan oyuncuların iş önerdiğini düşünüyoruz.

Sırt çantası

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!

Bu çanta paketi üçüncüsü olan okyanus temalı ve şimdi açık arayla PUBGM'deki en son derece zarif görünümlü çanta paketlerinden biri olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu çanta paketi, gördüğümüz tipik bir devrimden oluşuyor, ancak sanat tarzı, dalgaların tasvir edildiğini gözlemlediğimiz için önemli ölçüde Asya Japon / Çin.

Etrafında birkaç oyma ile bir kısmının tepesini çarpıcı kılan bir güneş ışığını kapsar. Kasa ayrıca güzel dişli iplere sahiptir.

Çanta paketi numarası 2

Sızdırıldığı bildirilen bir başka çanta paketi derisi, muhteşem olan bu oksijen deposu çanta paketidir. Bu basitlerden biri olmadan uzun bir süre suda insan anatomisi yaşayamayacağından, temayı nasıl tamamladığını gözlemleyebiliriz.

Bu kasa aynı zamanda, sadece bir denizaltı olduğu açıkça belli olan, tabanı küçük olan tatlı bir dekorasyona sahiptir! Arz bazında, bu çanta, yılıyla birlikte piyasaya sürülecek olan spin mobile olan çeşitli şanslı PUBG arasında elde edilebilecek.

YORUMLAR

Ad

Amiral Gemisi Telefonlar,11,Among us,1,android,1,aparat,1,Apexlegends,9,Araba Haberleri,2,Bilgi Dükkanı,160,Brendan Greene,2,Call of Duty,90,Championship,1,CS:Go,5,çekiliş,1,detaylar,1,dota2,3,Duvar Kağıtları HD,1,Duyuru,1,E-Sporcu Nasıl Olunur,1,espor,9,Film Haberleri,1,FireeFire,18,Fortnite,26,Free Fire,80,Free Fire Haberleri,7,geldi,1,geliyor,1,Global,1,gücelleme,1,güncelleme,8,hileciler,3,İpuçları,4,kuş,1,lol,11,Orta Seviye Telefonlar,7,oyuncu telefonları,6,ölümyarışı,1,ÖNERİLENLER,4,pmsc,1,PUBG (PC),12,Pubg Hile,4,PUBG Mobil Hassasiyet Ayarları,75,PUBG Mobile Emülatör,13,PUBG Mobile Haberleri,105,PUBG Mobile İpuçları,318,PUBG Mobile Lite,36,PUBG Mobile Lite PC,8,PUBG Mobile Önemli Bilgiler,64,PUBG Mobile Silah Hasarları,10,PUBG Sorunları ve Çözümleri,6,PUBGMOBİLELİTE,1,Redeem Code,2,Rekor,2,sensitivity settings,4,soğukmod,1,şansçarkı,1,teknolojihaberleri,152,Telefon Analizi,17,TheWalkingDead,1,time to shine,1,turnuva,2,Turnuvalar,4,Uzay Bilim Haberleri,17,Valorant,10,Yeni Haberler,943,yeniözellikler,1,Zula,4,
ltr
item
TeknoOyun: PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!
PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!
PUBG Mobile Sezon 20 RP Ödülleri!
https://lh3.googleusercontent.com/-SPoFI6UPypo/YNmSQO1srfI/AAAAAAAAf0s/m2ozKDmJxHgkjKUs7XCCMH1S7QIvc8prwCLcBGAsYHQ/w640-h360/PUBG-Mobile-Season-20-Leaks-Release-Date-Royal-Pass-Rewards-Every-Thing-We-Know-To-Date.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-SPoFI6UPypo/YNmSQO1srfI/AAAAAAAAf0s/m2ozKDmJxHgkjKUs7XCCMH1S7QIvc8prwCLcBGAsYHQ/s72-w640-c-h360/PUBG-Mobile-Season-20-Leaks-Release-Date-Royal-Pass-Rewards-Every-Thing-We-Know-To-Date.jpg
TeknoOyun
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2021/06/pubg-mobile-sezon-20-rp-odulleri.html
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/
https://www.pubgmobilehaberleri.net/2021/06/pubg-mobile-sezon-20-rp-odulleri.html
true
1195670657657789931
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy